2733
2734

سلام پسرم۱۳ماهشه بارداری قبلیم خیلی خیلی سخت فود و استراحت مطلقه مطلق بودم و سرکلاژ شده بودم الان ۳روز از موعدم گذشته جرات نکردم فعلا بیبی بزنم ولی حسم میگه باردارم من بااین بچه اصلا شرایط بارداری ندارم اونم بااون وضع استراحت مطلق اگه باردار باشم چجوری میتونم سقط،کنم شوهرم مخالفه سقطه

خداجونم ميدونم كه صدامو ميشنوي و بهترينارو برام رقم ميزني

حواست کجا بود؟!

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای کارت سخت شد  مادر یا مادر شوهر نزدیک نیست بچه رو بسپری بهش

مادرشوهرم که اصلا نگه نمیداره مادرم هست ولی آخه چقدر بسپرم چندروز بعد بارداری قبلیم غذا هم خوابیده میخوردم اجازه نشستن نداشتم

2740
دیگ الان شرایطتون طوری میشه ک نیاز ب استراحت نمیشه،نهایتا سرکلاژ کنید،ک اونم فعالیت روتین مشکلی ندار ...

اخه اونموقع دکترم گف بازم باردار بشی شرایط همینه

قرار نیست همیشه تو هر بارداری استراحت مطلق باشید بعد درکل میگم کسی که بچه نمیخواد باید جلوگیری سفت و ...

اخه دکترم اونموقع گف توی هر بارداری شرایطت همینه آره اشتباه خودم بود ۲بار جلوگیری طبیعی بود کوتاهی خودم بود

نمیدونم باز با شوهرت در میان بزار  دکتر برو یه راه چاره داره حتمنن

شوهرم که کاملا مخالفه سقطه 

اخه دکترم اونموقع گف توی هر بارداری شرایطت همینه آره اشتباه خودم بود ۲بار جلوگیری طبیعی بود کوتاهی خ ...

الهی خدا خودش کمکت کنه بهترین تصمیم رو بگیری

هرچی آرزوی خوب مال تو