2737
2734
عنوان

چی میشد این سوالارو عیب میدونستن؟؟

284 بازدید | 29 پست

سوالایی میپرسن که با خنده جواب میدیا ولی ته ته دلت یه سنگینی میاد

نمیخای بچه بیاری؟ حس نمیکنی چاق شدی؟ چقد میخندی  ..تو که شوهر کردی درس خوندنت چیه... چیشده چرا تو خودتی..شوهرت سرت هوو میاره هاا زود دست به کار شو .. ببین من یه دعا نویس خوب داذم برو پیشش.. دکتر میری؟؟؟؟؟؟ 

من خودم میدونم میخام و نمیشه کاش شماها نپرسید

چرا تموم نمیشن این آدما

خدایا شکرت❤️مواظب تو دلیم باش صحیح و سالم بغلش کنم خداجونم

خدا به دلت نگا کنه ان شاءالله یه نی نی ناز بیاری 🤗🦋

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من هم. سوال. عجیب دارم  میشه. بگید. برای سوراخ کردن. گوش با سوزن نخ. چه. کنم. ممنونم

خودت بخای سوراخ کنی که خیلی درد داره باید یکی دلدار باشه که یهو فرو کنه

بری پیش اینایی که دستگاه دارن بهتره و بهداشتی تر

2740

تنها راهش اینه جز خونواده هاتون باهاشون ارتباط رفت و امد نداشته باشید و برای افراد جدید هم خط قرمز تعیین کنید اگرم پرسیدن چیزی رک جوابشونو بدین بگین بنا به دلایلی  یا فلان موضوع خیلی شخصیه به خونوادمونم اجازه ی این مسائلو نمیدیم بخوان تصمیمی برامون تعیین کنن 

ببشتر اوغات از سر دلسوزی هستش ولی‌نمیدونن حتی حرف زدن در موردبعضی‌چیزها مثل خنجر‌میمونه واسه ادم

منم میدونم دلسوزن شاید

ولی این موضوغ رو روش حساس شدم ازش حرفی بزنن بهم میزنم 🥲

خودت بخای سوراخ کنی که خیلی درد داره باید یکی دلدار باشه که یهو فرو کنه بری پیش اینایی که دستگاه دا ...

من خودم ‌برای. پسرم. می‌خوام. بکنم. سوراخ. گوش از نوزادی. داشته. ولی. خیلی. ریزه. میخ گوشواره. نرفت گفتم. نخ. کنم. شاید بهتره

تنها راهش اینه جز خونواده هاتون باهاشون ارتباط رفت و امد نداشته باشید و برای افراد جدید هم خط قرمز ت ...

رفت آمد که با کسی جز خانوادم نداذم ولی متاسفانه یهو میبینمشون و اثر حرفاشون رو تا چند روز هست

منم میدونم دلسوزن شاید ولی این موضوغ رو روش حساس شدم ازش حرفی بزنن بهم میزنم 🥲

منم حال تووور خیلی کشیدم فقط‌ماله من‌مریضی داداشم بوده هر جا رفتم از سر دلسوزی  سوال پیج شدم

انشاالله دامن همه مادرها سبز بشه

چرا جوابشونو نمیدی؟ برای تک تکشون جواب هس که بخوره حرف نزنه دیگه. مثلا میگه نمیخوایی بچه بیاری بگو وایی مگه دیوونه‌م خودمو پیر کنم شماهایی که بچه دارید و دیدم اصلا لذت نمیبرید از زندگی هر دفعه میبینمتون نسبت به قبل پیرتر شدین 

یجوری بگو که قشنگ بره بشینه گریه کنه 

زهد ریایی،جهل مقدس...
2706