2733
2734

کلاه فرانسوی بباف

من همونیم که وقتی یخم باز شه . . .                                                                                                                تا تیر تو زانوم نزنن به حالت عادی برنمیگردم😑
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من از این پاپوش های بافتنی خیلی دوس دارم

اما نه بافتنی بلدم

نه حوصله م میشه

دختر کاپشن صورتی با گوشواره های قلبی 🖤                                           #کرمان_تسلیت 🖤                                                  #شیراز_تسلیت🖤                                                ⁦🇵🇸⁩جنگیدن علیه ستمکارانِ سراسر جهان، تنها حقی است که برای انسانِ عصر ما باقی مانده است؛ چرا که درست در آن لحظه که ستمکاران برمی‌خیزند تا این حق را هم از انسان بگیرند، درست در همان لحظه، این جنگ، به اوجِ عظمت و حقانیتِ خود میرسد.⁦🇵🇸⁩                                                        #آتش_بدون_دود.                                            #نادر_ابراهیمی.                                                                                                                   
کتاب بخون خب..

من همیشه مطالعه میکنم و کتاب میخونم در کنارش یه سرگرمی دوست دارم داشته باشم

💚🍀...گاهى وقتها معجزه همون آدمهاى خوش قلبى هستن كه اتفاقى سر راهتون قرار ميگيرن💚  ️
بافتم 

ماشالله هنرمندددد

من همونیم که وقتی یخم باز شه . . .                                                                                                                تا تیر تو زانوم نزنن به حالت عادی برنمیگردم😑
2740
اره بافتن خیلی آرامش بخشه من فقط شالگردن بلدم اونم فقط یه مدل بافت  خیلی لذت بخشه

بزن اینترنت آموزش داره ببین مدل های دیگه هم بباف

💚🍀...گاهى وقتها معجزه همون آدمهاى خوش قلبى هستن كه اتفاقى سر راهتون قرار ميگيرن💚  ️
من از این پاپوش های بافتنی خیلی دوس دارم اما نه بافتنی بلدم نه حوصله م میشه

آره اینم خوبه 

آره اینم خوبه 

فصل سرما هم که هست

عالیه

واسع همین گفتم

دختر کاپشن صورتی با گوشواره های قلبی 🖤                                           #کرمان_تسلیت 🖤                                                  #شیراز_تسلیت🖤                                                ⁦🇵🇸⁩جنگیدن علیه ستمکارانِ سراسر جهان، تنها حقی است که برای انسانِ عصر ما باقی مانده است؛ چرا که درست در آن لحظه که ستمکاران برمی‌خیزند تا این حق را هم از انسان بگیرند، درست در همان لحظه، این جنگ، به اوجِ عظمت و حقانیتِ خود میرسد.⁦🇵🇸⁩                                                        #آتش_بدون_دود.                                            #نادر_ابراهیمی.                                                                                                                   
ماشالله هنرمندددد

فدات ،خیلی حوصله و سرمیره نمی‌دونم چیکار کنم فکرم  مشغوله خیلی استرس دارم می‌خوام از فکر و خیال دور سم 

فدات ،خیلی حوصله و سرمیره نمی‌دونم چیکار کنم فکرم  مشغوله خیلی استرس دارم می‌خوام از فکر و خیال ...

خدانکنه عزیزم. اگه حال و حوصله داری مدیتیشن یا مراقبه کن برا استرس عالیه

خدانکنه عزیزم. اگه حال و حوصله داری مدیتیشن یا مراقبه کن برا استرس عالیه

آره درسته ، نمیدونم چی بگم گیر یه آدم شر افتادم که فقط هر لحظه دنبال اعصاب خوردیه دیگه همش فشار و استرس خدا ازش نگذره بعضی از آدم ها خیلی بد هستند 

آره درسته ، نمیدونم چی بگم گیر یه آدم شر افتادم که فقط هر لحظه دنبال اعصاب خوردیه دیگه همش فشار و اس ...

خدا هرچی ادم بده یا خوبش کنه یا ببره . خدا ب زندگیت ارامش و عشق بیاره انشالله

2706