2737
2734

سلام خانما من ماه دوم بارداریم وخیلی از زایمان طبیعی میترسم کسی می دونه تو اصفهان کدوم دکترسزارین می‌کنه پولش برام مهم نیست توروخدا بگید استرس دارم ازالان

تعداد رای : 1
نظرسنجی
۳
1
100%
۲
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
همشون اختیاری پول میگیرن انجام میدن البته فقط  بیمارستان خصوصی من مظاهری بود

اسم دکتر ت چی بود دکتر من میگه تا ماه آخر معاینه نشی من اختیاری سزارین نمیکنم منم میترسم

عزیزم من دکتر شهلا شفایی میرم عالی و درجه یک هست بدون هیچ استرسی و بدون هیچ معاینه ای همون ماه اول بارداریم سر پسرم گفتم سزارین میخوام گفت باشه 

زیر میزی ام 5 میلیون گرفت پارسال بود 

امروز مطبش بودم به یکی گفت 6 تومن 

کارش هم درجه یکه عالی 

❤️یه پسر ناز دارم و یه کنجد دیگه باردارم 🙏🌹دعا کنید خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا کنه. کاربری قبلیم ترکید از سال 98 عضو بودم
عزیزم من دکتر شهلا شفایی میرم عالی و درجه یک هست بدون هیچ استرسی و بدون هیچ معاینه ای همون ماه اول ب ...

ممنون عزیزم مطبش اصفهان هست دیگه؟ بعد این ک اگه کسی هم ماه آخر بخواد سزارین کنه قبول می‌کنه ؟ یعنی دکترش یکی دیگه بوده باشه

ممنون عزیزم مطبش اصفهان هست دیگه؟ بعد این ک اگه کسی هم ماه آخر بخواد سزارین کنه قبول می‌کنه ؟ یعنی د ...

بله اصفهان چهارباغ بالا 

بزن تو نت دکتر شهلا شفایی میاره 

فکر نکنم قبول کنه تو هفته های پایین قبول میکنه برو پشیمون نمیشی خیلی عالیه خیلی

❤️یه پسر ناز دارم و یه کنجد دیگه باردارم 🙏🌹دعا کنید خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح عطا کنه. کاربری قبلیم ترکید از سال 98 عضو بودم
2740
ممنون عزیزم لطف کردی

عزیزم در مورد اون تاپیکتون هم نظر گذاشتم عدد فری بتا 

منم مثل شمام میشه بخونی