2733
2734
عنوان

باردارم و زیاد حرص و جوش میخورم

443 بازدید | 40 پست

شوهرم با کارا و رفتارش ناراحتم میکنه 

باعث میشه حرص بخورم و ناراحت شم 

گریه میکنم غصه میخورم 

گاهی کارمون به دعوا حتی کتک کشیده میشه 

این چه روزگاری من دارم 

کسی بوده بارداری بدی رو گذرونده باشه 

میخوام بدونم تاثیرش رو بچه چی بوده 😔

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم من بارداریم یه تایمی مجبور شدم خونه مامانم بمونم و اون موقع به خاطر یه سری اتفاقات خیلی دعوا و درگیری اونجا پیش اومد. نتیجه اش هم این شد یه بچه فوق کولیکی که چهار ماه تمام جیغ زد شب و روز

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

کولیکی میسه بچه گناه داره نکن

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی تو دلیم میفرستی ؟              تخصص عالی در زمینه گذشتن از موقیت ها ی مختلف زندگی و گفتن جمله واااای خدایا من چرا اینقد خر بودم               وامروز به تاریخ ۱۶/آذر/۱۴۰۲ بی بی چک من مثبت شد و نی نی ناخواسته اومد تو دل من.مامانم من خیلی خوشحالم ولی بابا زیاد راضی نیست و اخم تخم کرده ولی من از همون ثانیه عاشقت شدم.بخاطر بیماریم استرس مریض شدنتو دارم ولی تورو سپردم به حضرت زهرا و از خدا میخام زیر بیرق ائمه نگه دارت باشه عزیزکم.خدایا شکرت..خب خب انگار بابا فندقو قبول کرده بلاخره🫡😂و داره کم کم باورش میشه پدر شده...امروز ینی ۸ بهمن من فهمیدم فندق یه دختر چادر زریه🥺🥹و من همونجا روی عکس سیاه سفید مانیتور گل سرا و دامن چین چینشو تصور کردم و از ذوق مردم براش ولی طبق پیش بینیم بابای دختری اصلااا خوشحال نشد و یک روز کاااامل رفت توی قیافه..میدونم عاشقش میشه حتی بیتشر از من و مادر خودش ولی خب.‌‌..

من دیگ اخراشم ی مشکلی پیش اومد روانمو کلا ریخته بهم ،آخرین سونو رفتم بچم خوب وزن نگرفته همش بخاطر ناراحتی و استرس چون تا قبل اون هیچ مشکلی نبود میگم زودتر بگذره بچمو سالم بغل بگیرم اینجوربچه ها بیشترشون کولیک میگیرن

من حسابم ز همه مردم این شهرجداست🌱من امیدم به خدا،بعدخدا،هم به خداست….💫🌓

خوشبحالت که بارداری ☹

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2738

اخ اخ اصلا اینکارو نکن همیشه به خودت بگو هیچکس ارزششو نداره که بخاطرش زندگی بچم خراب بشه،  من این بلا سرم اومده، تو بارداری دخترم خییییلی حرص وجوش خوردم دخترم تا یکسال فقط گریه میکرد و جیغ میکشید الانم که پنج سالشه خیلی عصبیه خیلی

اخ اخ اصلا اینکارو نکن همیشه به خودت بگو هیچکس ارزششو نداره که بخاطرش زندگی بچم خراب بشه،  من ا ...

ایکاش یکی اون موقع اینو بهم میگفت خیلی پشیمونم خیلی، سر بارداری پسرم اصلا نزاشتم حالم خراب شه و هرروزم سوره عصر میخوندم خداروشکر پسرم ارومه

اخ اخ اصلا اینکارو نکن همیشه به خودت بگو هیچکس ارزششو نداره که بخاطرش زندگی بچم خراب بشه،  من ا ...

هربار اینو به خودم میگم ولی باز وقتی عصبی میشم کنترلمو از دست میدم نمیتونم آرامشمو حفظ کنم و به هم میریزم 

بعد از بارداری کم تحمل و زودرنج تر شدم 

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اما لیاقت ندارم 😔

چرا لیاقت نداری؟

اینطوری نگو عزیزم 

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2706