2733
2734
عنوان

به نظرتون آقایون بعد ازدواج ......

487 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من تازگیا احساس میکنم از ازدواج میترسم و فکر می‌کنم نتونم هیچ وقت ازدواج کنم‌نه به خاطر ترس از رابطه،نه از زیر یک سقف رفتن از اینکه اندامم اخلاقم،رفتارم بعد ازدواج باب میل طرف نباشه و طرد بشم

مثلا بگه این رفتارت درست نیست

۱.خب بالاخره تمام خانوما تیرگی نواحی حساس و یه مقدار کمی دارن شاید در آینده طرف مقابلم بخواد به روم بیاره شده همسرانتون اینو به‌زبون بیارن؟؟

یا اینکه بگه هیکلت و دوست ندارم؟؟

حس میکنم پسر خوب دیگه تموم شده میشه راهنمایی کنید!!! چون طلاق تو این زمونه ۹۰ درصدش به خاطر همین مسائل ج.ن.س.ی.ه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو ازدواج و رابطه بلند مدت اخلاق طرفین خیلی مهمه ،اگر آدم خوبی باشه و برای زندگی مشترک اماده باشه و ادم پخته ای باشه هیچوقت با تلخ زبونی همسرشو نمیرنجونه چرا چون ادم عاقل شاخه ای ک روش میشینرو نمیشکونه و تو هم اگر بهش حس قدرت و غرور بدی ،بهش عشق بدی ،هیچوقت اذیت نمیشی 

اعتماد ب نفستو ببر بالا 

واسه نواحی تیره هم از صابون و کرم زردچوبه استفاده کن 

همیشه ک قرار نیس رفتارت خوب باشه فرشته ک نیستیم گاهی وقتا اشتباه میکنیم و کم کم هم طرف مقابل با رفتارت اشنا میشه و هم تو از رفتارهای اشتباهت درس میگیری و تکرارش نمیکنی 

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

عزیزم پسرهای را می شناسم که اصلا این چیزها را نه تو فیلمهای بد  دیدند و نه در دنیای واقعی 

پس مطمئن باش تیرگی .....اینها برای کسی که این طوری تربیت شده مهم نیست و اخلاق و شعور و ادب مهمترین چیز تو زندگیشون هست حتی باردار شدن یا نشدن هم جز معیارشون نیست 

شاید کم باشند ولی هستند

اصلا براش مهم نیست،ما خانما خودمون الکی سخت میگیریم

دقیقا نامزد من میگه شما خانما خود کم بینی دارید صبح تا شب فکرتون تغییر ظاهره و دنبال عملو کارای اضافه اید و این حسو به مرد میدین که من زیبا نیستم کمم برا تو

وگرنه آقایون اکثرا تو این مسائل نیستن

بعضیا سادگیشونم از رو زرنگیه'اعتماد نکن!

نه که حالا اونی که باهاش ازدواج میکنی پوست مثل اینه داره اونم تیرگی داره،بو عرق میده،بینیش فینگ میکنه،مسواک یه خط درمیون میزنه ووووووو

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
دقیقا نامزد من میگه شما خانما خود کم بینی دارید صبح تا شب فکرتون تغییر ظاهره و دنبال عملو کارای اضاف ...

دقیقا،من خودم رو موها بدنم حساس بودم، ولی گفت این چیزا مهم نیست‌.

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706