2752
2734
عنوان

تغییر رشته در پایه دوازدهم

150 بازدید | 7 پست

من دیپلم ناقصم کلا نمیخوام این دیپلم رو بگیرم چون نمیتونم واقعا کشش ندارم نمیتونم نمیفهمم لطفا نگید همینارو بخون واقعا نمیتونم الان تعییر رشته بدم؟و از همون اول امتحان بدم؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ریاری میخوام انسانی بخونم نمیتونم نمیفهمم ۲ سال کلاسی نموند نرفتم سوالی نموند حل نکردم آقا نمیفهمم&n ...

یکی از فامیلا دیپلم انسانی نتونس بگیره رفت کامپیوتر و دیپلمشو گرف ولی مال شمارو نمیدونم بهتره از مشاورا کمک بگیری

یکی از فامیلا دیپلم انسانی نتونس بگیره رفت کامپیوتر و دیپلمشو گرف ولی مال شمارو نمیدونم بهتره از مشا ...

یعنی دیپلم ناقص انسانی بود و رفت درخواست داد برا ی رشته دیگه و دیپلم اونو گرفت ؟پایه دوازدهم بود ؟

یکی از فامیلا دیپلم انسانی نتونس بگیره رفت کامپیوتر و دیپلمشو گرف ولی مال شمارو نمیدونم بهتره از مشا ...

یعنی دیپلم ناقص انسانی بود و رفت درخواست داد برا ی رشته دیگه و دیپلم اونو گرفت ؟پایه دوازدهم بود ؟