2737
2734
آپلود عکس سلام به دوستان عزیزم 15 شوال مصادف با روز شهادت حضرت حمزه سید الشهدا و وفاتــ حضرت عبدالظعیم حسنی هست به همین منظور ختم سوره یس در نظر گرفته شده هست هر کس مایل هست تاروز چهارشنبه 30 تیر ماه مصادف با 15 شوال هر چند مرتبه میتونه این سوره قرائت کند بفرمایید براتون قید شود اللهم عجل لویک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها آپلود عکس آپلود عکس

Eydad Productions

● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
آپلود عکس خـــــــتم سوره مبـارکه یس هدیه به حمزه سید الشهدا و حضرت عبدالعظیم حسنی به نیت سلامتی و فرج امام زمان و حاجت روایی جمع آپلود عکس 1-زهرا 2-هدی 64 3-هدی 64 4-هدی 64
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
من هم میخونم 3 بار
خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
منم میخونم یه بار
✨واسه رسیدن منم به تنها آرزوم دعا کنید 🙏🏼مرسى❤️✨ 🌹 اللهم صل على محمد وآل محمد🌹 😌ناشنوا باش...وقتى همه از محال بودن آرزویت مى گویند😌 ⛈فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا : به یقین با (هر) سختی آسانی است! 🌤
از ساعت ١٢ به بعد میشه شروع کرد یا باید بعد اذان صبح باشه؟!
✨واسه رسیدن منم به تنها آرزوم دعا کنید 🙏🏼مرسى❤️✨ 🌹 اللهم صل على محمد وآل محمد🌹 😌ناشنوا باش...وقتى همه از محال بودن آرزویت مى گویند😌 ⛈فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا : به یقین با (هر) سختی آسانی است! 🌤