2737
2739
عنوان

بی بی چک مثبت و آزمایش

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 56 پست
فقط فولیک اسید می‌خوردم. البته یه چکاپ کامل دادم که تیروئیدم لب مرز بود و دارم دارو مصرف میکنم که تو ...

من کلی دارو و آمپول داشتم ای ماه دیگه حوصله دکتر رفتن ندارم فقط دمنوش میخورم برام دعا کن بگیره

من کلی دارو و آمپول داشتم ای ماه دیگه حوصله دکتر رفتن ندارم فقط دمنوش میخورم برام دعا کن بگیره

فقط استرس نداشته باش. مگه مشکل خاصی داری که دارو مصرف میکنی؟ چند وقت اقدامی؟

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه هیچ مشکلی برا اینکه زود بگیره و دوقلویی دارو گرفتم که کلا نگرف شما چندماه اقدام بودی ؟

دختر خودت رو درگیر این داروها نکن. مگه چند سالته؟ من ماه دوم اقدامم بود. پسرم هم رو ناخواسته باردار شده بودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
۳۶ سال اره این ماه دکتر نمیرم این ماه سوم اقدامم هست

منم متولد ۶۶ هستم . فقط همون فولیک اسید رو بخور. بدنت اذیت نشه یه موقع. پزشک من می‌گفت اگه تا شیش ماه باردار نشدی بیا بهت دارو میدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید میپرسم چند دفعه در ماه اقدام داشتید؟؟

عزیزم راستش نظم خاصی نداشت دیگه از پریودم چند روزی یکبار رابطه داشتم. به طور متوسط هفته ای دو شب

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
عزیزم راستش نظم خاصی نداشت دیگه از پریودم چند روزی یکبار رابطه داشتم. به طور متوسط هفته ای دو شب

من دکتر برنامه داد بخاطر دوقلویی باید پشت سرهم دقیق روزا تخمک گذاری فک کنم برا همین استرس میگیرم ونمیشه

من دکتر برنامه داد بخاطر دوقلویی باید پشت سرهم دقیق روزا تخمک گذاری فک کنم برا همین استرس میگیرم ونم ...

آره شایدم روز تخمک گذاری رو دقیق تشخیص ندادی. سونو رفتی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره شایدم روز تخمک گذاری رو دقیق تشخیص ندادی. سونو رفتی؟

اره تحت نظرش بودم متخصص هست خودش سونو واژینال دقیق میگف زمان رو ودارو تحریک تخمک بعد آمپول رشد وبعد آمپول آزاد سازی میداد همه چی مرتب و دقیق سه بار پشت سرهم رابطه داشتیم ولی ای دوماه که نشد این ماه تازه پریود شدم دیگه دکتر نمیرم بینم خدا چی بخواد

اره تحت نظرش بودم متخصص هست خودش سونو واژینال دقیق میگف زمان رو ودارو تحریک تخمک بعد آمپول رشد وبعد ...

دیگه همه اینها احتمالاته. حتی در بهترین حالت هم فک کنم سی درصد هر ماه احتمال بارداری هست. توکل به خدا اقدام کن. منم دوست داشتم یه دختر بیارم ولی رژیم و شرایط خاصش رو باز دکتر گفت قطعی نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40