2733
2734
عنوان

کسی عمل لیزیک کرده؟

78 بازدید | 19 پست

سلام عزیزان من تقریبا دو هفته است عمل کردم این تاری دید عادیه؟خیلی رو اعصابمه تا کی میمونه؟شما ک عمل کردین از تلویزیون و گوشی چقد استفاده میکردین؟

قبل از اینکه منو قضاوت کنی، مطمئن شو که آدم بی عیبی هستی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
نمره چشمت چند بود درد داشتی یا ن ضخامت قرنیه ات مناسب بود یا ن

نمره چشمم بالا بود یکی ۷ و نیم یکی ۸ و نیم درد ک آره سه روز اول زیاد بعد کمتر هنوزم گاهی درد میکنه قرنیه ام نازک بود

عزیزم عادیه دکتر گفته بود شاید تا ۶ماه هم طول بکشه ولی از همسرم تا دوماه بود نگران نباش

داروهای دکتر که تمام شد روزی یکبار تا دوبار اشک مصنوعی بریز تو چشمات که چشمات خشک نشه

تا اونجایی هم که میتونی کمتر از گوشی و لپ تاپ .... استفاده کن 

جدی نازک بود قرنیه اگه نازک بود پس چجوری اجازه عمل دادن؟؟

نمیدونم والا اولش گفت نازکه دکتر باید نظر بده ک عمل میشه یا نه دیگه دکتر دیده بود پرونده گفته بود عمل میکنم

عزیزم عادیه دکتر گفته بود شاید تا ۶ماه هم طول بکشه ولی از همسرم تا دوماه بود نگران نباش داروهای دکت ...

ممنونم عزیزم گاهی تار تار میشه مثل زمانی ک عینک میزدم خیلی نگران میشم خدا کنه از منم زود رفع شه

عزیزم عادیه دکتر گفته بود شاید تا ۶ماه هم طول بکشه ولی از همسرم تا دوماه بود نگران نباش داروهای دکت ...

الان چمش کامل خوب شده؟دیدش کامله؟ عینک افتابی رو تا چند وقت میزد؟شبا هم بیرون باید بزنیم؟شرمنده زیاد سوال پرسیدم

2706