2733
2739
عنوان

ممکنه جنین کلا در هفته پنج بمونه و رشد نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 31 پست
هر چی خدا بخواد اول که از سونو شکمی دیده نشد گفتن شاید خارج رحمی هستش من مردمو زنده شدم بس استرس کشی ...

بارداری خیلی استرس داره .منم این روز هارو کشیدم با تموم وجود درکت میکنم.فقط اگه خدای نکرده چیزی شد خودتو اذیت نکن که من بعد سقط هام مریض شدم افسردگی گرفتم و پانیک گرفتم.ان شاالله دو ماه بعد دوباره اقدام کن

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بارداری خیلی استرس داره .منم این روز هارو کشیدم با تموم وجود درکت میکنم.فقط اگه خدای نکرده چیزی شد خ ...

باشه عزیزم شما بعد سقط اولتون چقد بعدش حامله شدید؟

2742
باشه عزیزم شما بعد سقط اولتون چقد بعدش حامله شدید؟

من چون حال روحیم بد بود بعد یه سال اقدام کردم ماه اول باردار شدم.بعد دوماه میتونی اقدام کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من چون حال روحیم بد بود بعد یه سال اقدام کردم ماه اول باردار شدم.بعد دوماه میتونی اقدام کنی

آها هر چی دیگه خدا بخواد ممنون عزیزم واسه دلداریت ❤امیدوارم که بتونم قوی باشم😔

اره خیلی حس میکردم دردناکه 😔

نه اصلا سخت نیست من راستش ۴ بار اینجوری شدم .دوتای اول و که هیچی نفهمیدم.دفعه سوم و چهارم در حد پریودی دردناک بود .اصلا نترس هیچی نیست .بعد سقط من کاچی قرص آهن خوردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
آها هر چی دیگه خدا بخواد ممنون عزیزم واسه دلداریت ❤امیدوارم که بتونم قوی باشم😔

ناراحت نباش من آنقدر خودمو عذاب دادم که مریض شدم میدونم خیلی خیلی سخته ولی ان شاالله بعدی سالم وعالیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه اصلا سخت نیست من راستش ۴ بار اینجوری شدم .دوتای اول و که هیچی نفهمیدم.دفعه سوم و چهارم در حد پریو ...

اها انشاالله که این یکی نینی تون رو سالم بغل کنید و غمایه گذشته رو فراموش کنید با دیدنش

اره عزیزم و این بنظرم سخت ترش میکنه🥲

دست ما نیست میدونم خیلی سخته با کلی امید و آرزو باردارشدی .ولی نگران نباش .الان خیلی زیاد شده بارداری پوچ و یه بار بیشتر اتفاق نمیفته دفعه بعدی حتما تحت نظر دکتر اقدام کن و زود اقدام کن من پشیمونم یه سال وقفه می نداختم بین سقط هام.ان شاالله بارداری بعدی عالیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اها انشاالله که این یکی نینی تون رو سالم بغل کنید و غمایه گذشته رو فراموش کنید با دیدنش

من بعد دو تا بارداری پوچ یه بچه آوردم الان کلاس دومه.بعد دوباره دوتا بارداری پوچ دیگه. الان خداروشکر ۱۵ هفتمه.برام دعا کن آزمایش غربالگری مشکوک بوده دعا کن سالم باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706