2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
چه سطحی میخوای؟  VCV یا Family and friends

من لیسانس دارم ولی متاسفانه سطحم خوب که نبود اما این چند سالم که درس نمیخونم کلا بدتر شده ولی میخوام ادامه بدم چون تافل یا آیلتس رو باید بگیرم

کاش میشد بشی🖤💔
2738
ممنونم عزیزم کدوم گویش؟ شهریه گویش الان چقدره؟

من بهارستانم فرق نداره کجا باشه شهریشون یکیه آخرین بار که شهریه دادم ۱۴۰۰و خرده ای بود کتاب و اینا هم هست😁

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
من لیسانس دارم ولی متاسفانه سطحم خوب که نبود اما این چند سالم که درس نمیخونم کلا بدتر شده ولی میخوام ...

یه سری آموزشگاه زبان ها هستن تو خیابون توحید 

زیاد هم هستن 

من خودم میرم آموزشگاه حکمت 

من بهارستانم فرق نداره کجا باشه شهریشون یکیه آخرین بار که شهریه دادم ۱۴۰۰و خرده ای بود کتاب و اینا ه ...

نه میدونم همه شعبه هاش از لحاظ هزینه یکیه ولی شعبه رو از این جهت پرسیدم که میگن گویش و کاوش و اینا چون خیلی شلوغ شده دیگه بعضی از شعبه هاش مثل قبل نیست

کاش میشد بشی🖤💔
نه میدونم همه شعبه هاش از لحاظ هزینه یکیه ولی شعبه رو از این جهت پرسیدم که میگن گویش و کاوش و اینا چ ...

اه جدی؟نمیدونم ولی برادرزاده ام تدریس میکنه گاهی اینجاست گاهی شعبه سعادت آباد فکر نکنم نوع آموزشش فرق کنه 

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
2706