2733
2739
عنوان

زائوههای بیمارستان صارم بفرمائین داخل

| مشاهده متن کامل بحث + 109288 بازدید | 393 پست
مامان لوبیا جان من تحت نظر خانم دکتر کرم نیا هستم و الان ماه چهارم هستم و بسیار هم از ایشون راضی هستم یه بار توسط ایشون کلپوسکوپی و یه بار هم آمینوسنتز شدم. هر دوبار هم راضی بودم. مطمئن باش که دکتر خوبیه و زایمانت به راحتی انجام می شه عزیزم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
مامان لوبیا جان من خودم از خیلی از زائو های ایشون در بیمارستان پرسیدم همشون تعریف کردن خدائیش. می دونی چه مدلیه؟ خیلی به دات راه میاد سعی می کنه شرایطی رو فراهم کنه که راضی باشی و به قول معروف دستش خوبه. ماما ن لوبیا جون می تونی اگه تونستی یه کاری هم بکنی ها. می تونی تماس بگیری با بیمارستان ببینی کی زایمان داره. خانم دکتر معمولا یکشنبه صبح ها و چهارشنبه ها وقت زایمان های سزارینشه. می تونی بری ببینی راضی بودن یا نه عزیزم.
سلام کرم نیا خیلی مهربونه . در مور د بخش نوزادان هم من هم فکر می کردم نی نی های ناز و نگه می دارن بعد از کلی تحقیق فهمیدم بیشتر نی نی های مامانهایی که مساله داشتند می مو نند و ای ن طبیعی هست . فکر نکنم زیر انداز بدن من یادم نیست ولی به نی نی پوشک و دستمال مرطوب لباس و پتو میدن. نی نی من وقتی بدنیا اومد به جای گریه ناله داشت یک ساعت تو بخش نوزادان موند و بعد اومد پیشم و فرداش مرخص شدیم اتاق هاشم هم خصوصی اند .بیمه تکمیلی هم قبول میکنند .به من اول گفتند 1900000 می شه ولی بعد از زایمان 1400000 شد
سلام کرم نیا خیلی مهربونه . در مور د بخش نوزادان هم من هم فکر می کردم نی نی های ناز و نگه می دارن بعد از کلی تحقیق فهمیدم بیشتر نی نی های مامانهایی که مساله داشتند می مو نند و ای ن طبیعی هست . فکر نکنم زیر انداز بدن من یادم نیست ولی به نی نی پوشک و دستمال مرطوب لباس و پتو میدن. نی نی من وقتی بدنیا اومد به جای گریه ناله داشت یک ساعت تو بخش نوزادان موند و بعد اومد پیشم و فرداش مرخص شدیم اتاق هاشم هم خصوصی اند .بیمه تکمیلی هم قبول میکنند .به من اول گفتند 1900000 می شه ولی بعد از زایمان 1400000 شد بچه ها انشاالله برا زایمان طبیعی که رفتید از همون موقع بگید اپیدورال شید کار منو نکنید فکر می کردم باید پنج سانت باز بشه بعد دکتر شاه حسینی گفت هر وقت خواستی بگو وقتی بی درد شدم تازه تونستم همکاری کنم و نی نی 4 ساعت زودتر بدنیا اومد و تا الان مشکلی ندارم امروز نی نی اه می ره تو شش ماه . به نظر من چشم بسته برید صارم و بخش نوزادانش هم اصلا بد نیست من بعد از هفت ماه تحقیق رفتم اونجا
2740
سلام... کسی میتونه یه پزشک زنان خوب تو بیمارستان صارم به من معرفی کنه... البته برای زایمان طبیعی... و اینکه پزشک هزینه دستمزد اضافی غیر از هزینه های بیمارستان دریافت نکنه؟؟؟ اگه کسی بتونه کمک کنه خیلی ممنون میشم
2706