2733
2734

بجه ها من پدر شوهرم و مادرشوهرم از اون روز اول که خرج نکردن هیچی همرو شوهرم انجام داد الانم بعد عروسی هرچی خرج میکنیم نمیدن الان بیمه ماشینه پدرشوهرمو ما میدیم دیقا هرماه وقت پول بیمه من با شوهرم دعوام میشه میگم بگو خودش بده انقدر بدهکاره میگه تو کارت نباشه با حساب کتابا به تو ربطی نداره خیلی ناراحتم از دستش خسته شدم هرماه دعواس سر اونا چجور با سیاست برخورد کنم 

سیاست نمیخواد

جلوی زبونتو بگیر و چیزی نگو میبینی ک با گفتن فقط دعوا میشه و شوهرت از دود میشه و فک میکنه بدجنسی.

حساب کتابارو خودش انجام میده دغدغه مالی و رفع نیازهای تو و خونه هم بزار روی دوش خودش باشه

خسته نکن خودتو یک کلام

واقعا کاریت نباشه

اول راهی و بدون سیاستی،  نمیتونی کاری کنی. 

بذار خودشون پدر پسری رفع کنن. 

شما این وسط خودتو بد نکن. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

تقریبا شرایط من. اخرش شوهرم میگه خودشون دادن.‌در صورتی که میدونم خیلیاشو الکی میگه. حالا اگر درامد زیاد داشته باشیم یا خونه داشته باشیم یه چیزی

درصورتی که شرایط پدر و مادرش خیلی بهتر از ما

سیاست نمیخواد جلوی زبونتو بگیر و چیزی نگو میبینی ک با گفتن فقط دعوا میشه و شوهرت از دود میشه و فک م ...

اخه نمیدونی برای یه لقمه نون چجور داره میدوعه  من خودم پی انداز کنم اون ببره ببخشه به اونا در حالی که اونا ۵ هزار تومنم به من اصهفه نمیدن 

کاری نداشته باش خودتو به بیخیالی بزن ،هر موقع گفت پول لازم داره بگو من چیکار کنم،بهتره تو مسائل مالی دخالت نکنی منم یه مدت میکردم که پولا کجا میره دیگه خودمو زدم به بیخیالی هر موقع میاد میگه پول کم اوردم و لازم دارم میگم من چیکار کنم هر موقع درامدت و به من گفتی اون موقع بدهی هاتو هم به من بگو

2738
اخه نمیدونی برای یه لقمه نون چجور داره میدوعه  من خودم پی انداز کنم اون ببره ببخشه به اونا در ح ...

پس انداز نکن ب همین راحتی.

وقتی اون ب فکر زندگی و خستگی و بدو بدوهاش نیست تو چرا ب فکری؟

اگرم پس انداز میکنی فقط برای شخص خودت و نفع خودت باشه.

واقعا کاریت نباشه اول راهی و بدون سیاستی،  نمیتونی کاری کنی.  بذار خودشون پدر پسری رفع ک ...

من تا حالا پیش خانوادش چیزی نگفتم  اخه واسه هزار تومن هزار تومن کلا سرکاره من قناعت کنم ببره بده به اونا اخه

اخه نمیدونی برای یه لقمه نون چجور داره میدوعه  من خودم پی انداز کنم اون ببره ببخشه به اونا در ح ...

پس انداز نکن.خرج کن

بزا بفهمه خرج زندگی خودش زیاده نمیرسه ب بقیه کمک کنه

اینهمه کاربر با امضاهای مختلف اینجاست..چرا امضای منو خوندی؟؟؟!😌
پس انداز نکن ب همین راحتی. وقتی اون ب فکر زندگی و خستگی و بدو بدوهاش نیست تو چرا ب فکری؟ اگرم پس ا ...

میگه تو فقط به فکر خودتی خستم کرده با این رفتارای گوهش باباش فکر کرده ما رو خرمنی از پول نشستیم

من تا حالا پیش خانوادش چیزی نگفتم  اخه واسه هزار تومن هزار تومن کلا سرکاره من قناعت کنم ببره بد ...

هنوز اول راهی

انقدر جوش نزن

فقط زنانه بودن خودت رو با کلاس رفتن تقویت کن. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2706