2737
2734
عنوان

تیکه تو خیابون

102 بازدید | 5 پست

😐 تاحالا شده بتون بگن شماره بده ندی چاقو بکشن دوبار برام پیش اومده😂😐نمیدونم بخندم یا گریه کنم کو امنیت ما دخترا چند وقت پیش بود که تو کوچه بودم بعد ی پسر موتوری منو دید اومد دنبالم من داشتم میرفتم خونه دم دد خونه گف بیا من بی محلی کردم خواستم درو باز کنم برم خونه دستمو گرف زبونشو بیاره... 😐😐😐شبیع چیزی بود قیافش بعد منم هلش دادم جیق زدم یهو چاقو دراورد 😐 اصن این ی بار نیست که اتفاق میوفته ی بار دیگه هم دم در خونه خالم ایما بودیم چند تا پسر رد شدن گفتن کسی این جوجه هارو نمیکنه منم داد زدم گفتم چی 😂😂🤣شلوارشو دراورد گفت چاقووو دارم منم خو عصبی میشم نمیتونم خودمو کنترل کنم میخوام بزنم طرفو اجیم گرفتم تروخدا بگید چیکار کنم خیلی بیرون پسرا اذیت میکنن منم قبلا ارایش میکردم عاشق ارایش کردن بودم الان میترسم ارایش کنم یجور شده ک از خودم بدم میاد حتی دیگه ابرو هامو هم برنمیدام ی بار نشده من برم بیرون پسرا نرن رو مخم 😐 ینی نمیشه بریم بیرون بدون اعصاب خوردی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731