2737
2739
عنوان

چی کار کنم خاستگار بیاد🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1314 بازدید | 114 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ولی من تو فامیل دوست آشنا کلی آدم میشناسم ازدواج کردن و واقعا خوشبخت شدن

اولا ظاهر ارامه مردمو با باطن طوفانیشون مقایسه نکن دوما شاید اونا زندگیشون خوب باشه واسه تو بد باشه ...اگه زندگی مزخرفی داری برو درس بخون یا مستقل شو

2740

سلام عزیزم تاپیک آخر من را بخون اگه دوست داشتی انجام بده راحته و عالی، اینم انجام بده هر روز 80بار الحسیب بگو و 100مرتبه یاودود بگو، هروز 4قل و آیت الکرسی بخون، چله سوره تکویر هم انجام بده اگه طلسم یا سنگینی یا چشم باشه برطرف میشه، اینم عالیه 100مرتبه بگو طه و یه توحید بخون، دوباره 100مرتبه بگو طه و یه توحید بخون تا 7دور بشه، دور هشتم 100مرتبه بگو طه و 17بار توحید بخون معمولا دفعه اول جواب میده نداد تا یک هفته بخون

کلاس دوازدهمم ۱۸ سال

شما نمیخواد نماز ودعا واسه شوهر کردن بخونی، همون درست رو بخونی کافیه، تورو خدا بذارید بزرگ بشید بعد هوس شوهر کردن بزنه بسرتون😶😶😶

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
مثلا همین خالم یه روز تو زندگیش کار نکرده بهترین خونه و بهترین ماشینم داره یا زن پسر خالم هم همین طو ...

اون برا قدیم بوده الان پسرای که وضعشون خوبه دنبال مثه خودشونن پس فک می کنی چرا ازدواج کم شده پسری که پول داره دنبال زن پولدار و مستقله.

2706