2737
2734
عنوان

دخترم گوشت دوس. داره

231 بازدید | 19 پست

دختر من گوشت دوس داره خب اندازه گنجشک میخوره بچم 

اونوقت خارشوهرم به شوهرم گفته بود بچه رو عادت ب گوشت ندید بعدا بزرگ میشه میره خونه شوهر ابروتون میره دختر خوب نیس شکمو و گوشتی بشه       

(دختر من باوزن دوکیلو که من حاضر بودم گوشتای تنمو بکنم بدم بخوره یه کم وزن بگیره)    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خداشاهده همین خواهر شوهر 

نوه اش همسن بچه من بود یه ذره گریه میکرد فوری مامانه به باباش چشم غره میرفت بدو مگه نمی‌بینی بچه داره گریه میکنه 

نمیزاشتن اخ بگه این بچه 

حالا برای من تز میدادن

فقط بخند و رد شو

نوش جونش گوشت بشه به تنش

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2740

وااااا چه حرفیه

اتفاقا اینایی که همیشه بوده بخورن ندید بدید بازی در نمیارن

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

به همه چی کار دارن بعضیا اهمیت نده به حرفاش دیدی زیاد حرف میزنه بگو اگه زبون درازش به عمش نرفته باشه ابروریزی پیش نمیاد

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706