2737
2739
عنوان

واکسن گارداسیل کیا زدن؟

492 بازدید | 31 پست

چطوریه اصلش پیدا میشه تو ایران؟

قیمتش چقدره 

بعد اینکه اینکه عوارض نداره؟

میگن خیلیا با دعای نی نی سایتی ها به حاجتشون رسیدن پس حالا که انقدر دلتون پاکه برای منم دعا کنید🙏🏻❤

مثل اینکه زگیل تناسلی خیلی زیاد شده

و اینکه از طریق استخر هم منتقل میشه؟

میگن خیلیا با دعای نی نی سایتی ها به حاجتشون رسیدن پس حالا که انقدر دلتون پاکه برای منم دعا کنید🙏🏻❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

خیلی گرونه هر دوز تقریبا سه چهار تومن .نه ظرفیتش جدید اومده نه میلیون تومن.سه بار هم باید بزنی.کی اینهمه پول داره؟

زیاد شده از طریق رابطه جنسی منتقل میشه

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
چرا میخوای بزنی دکتر بهت گفته بزن؟

نه همه میگن بزنید

همه باید بزنن هرچه زودتر بهتر

حلال احمر ها فقط اصلشو دارن .. ما ۷ و ۸ ماه پیش زدیم دونه هی ۲ تومن بودن . ۳ دوز باید زد ..الان نمید ...

ممنون عزیزم 

هلال احمر با نسخه میده؟ به کیا میده

مثل اینکه زگیل تناسلی خیلی زیاد شده و اینکه از طریق استخر هم منتقل میشه؟

فقط از راه رابطه و تماس پوست به پوست منتقل میشه ، از راه استخر که اصلا نمیشه با اون همه کلر و مواد ضد عفونی کننده که تو آبش هست ، 

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2706