2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از صمیم قلب طلب خیر کردم از خدا براتون••• یه حمد هم بدرقه راهتون شد..‌‌‌‌.🌱🤍💫💌 

التماس دعاا

•دستانت را به خدا بسپار🌝🇮🇷✌🏻🇵🇸                               الہی؛گرتوهمراهم‌نباشی‌وایِ‌من+✨سیگنال مثبت✨+(کاربر خاموش از سال۱۳۹۹:) #📚💕🕊»خدایا شکرت«🤍

دعا کر م برات

مـبرا صدام کن دلبندم /  بله پروفایل خودمم :>    ‌                                                                                                                     معذرت ک به هیچی اهمیت نمیدم 🌊💙                                                                                                                                              
2740
از صمیم قلب طلب خیر کردم از خدا براتون••• یه حمد هم بدرقه راهتون شد..‌‌‌‌.🌱🤍💫💌  التماس دعا ...

فداتشم ممنونم برات حمد خوندم دعا کنید مشکل شوهرم حل شه

فداتشم ممنونم برات حمد خوندم دعا کنید مشکل شوهرم حل شه

ماندگارباشین ممنونم از حمد ارزشمندتون🙏🏻 چشم دعامیکنیم دلتون شاد شه زودی الـهی آمیـن..‌‌ 🤲🏻🌱🌱🌱💚

•دستانت را به خدا بسپار🌝🇮🇷✌🏻🇵🇸                               الہی؛گرتوهمراهم‌نباشی‌وایِ‌من+✨سیگنال مثبت✨+(کاربر خاموش از سال۱۳۹۹:) #📚💕🕊»خدایا شکرت«🤍