2737
2734
عنوان

واییی من تا اخر شب نمیتونممم😭

291 بازدید | 13 پست

نمیتونم ئنج درس فارسی نهم و با شعر و معنیو قواعد و کلمات حفظ کنم😭

چیکار کنممم😭مامانمم هی میگه زو.د باش میخوایم بخوابیما😭

(army)💜✨خوب نیست ارتش ارمی باهم غریبه باشن .درخواست دوستی بدین اشنا شیم باهم قربون صدقه ی بچه هامون بریم😂شاد و شنگول و منگول هستم .به چاک لای دیوار هم میخندم .زود گرم میگیرم سن و سالم حالیم نیس🙄😂راستی کیبوردم هم حرفpفارسی رو نداره (انقد ک میئرسید😶)..من بشه ی خودتممم قربونش بشمه خودتممم...تائیک باحال و خنده دار و بحث جنجالی بود تگم کنین من نباشم اصن تائیک بی روح میشه.بلخره یکی باید باشه نظرای چرت و ئرت بده دیگه نه؟😁😂سوهان روح مامانمم هستم .هر دقیقه هر ساعت . هرروز در حال تراشیدن روح مادر عزیزم هستم   فدات بشم گوگولی لجباززز😘😘😝😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اولم با استرس نمیشه درس خوند 

بعدم خب بخوابن تو بیدار بمون دیگه اگه میترسی بخوابی و کسی نباشه یکم دستات و خیس کن بزن به پشت گوشت

اگه خیلی خوابت میاد ۲ ساعت بخواب پاشو بخون

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️

الحق ک سوهان روحشیا 😂💔

تایمر بزار 25مین، بعد 5 دقیقه استراحت کن بخش بخش کن، ی بخش قواعد، بخش دیگ معنی مفهوم، بخش بعد ارایه ها، سعی کن تو هر پارت 25 مین چند دور بخونی قطعا نمرت بالا میشه این روش رد خور نداره

2740
اولم با استرس نمیشه درس خوند  بعدم خب بخوابن تو بیدار بمون دیگه اگه میترسی بخوابی و کسی نباشه ...

من دیگه الان بخوابم معلوم نست کی ئاشم 

بعد من شرایطم خاصه دوتا خواهر کوچیکم دارم باید خونه تاریکی مطلق باشه .سیستم گرمایشی اتاق خودمم چند روزه خرابه نمیتونم برم تو اتاق😢

(army)💜✨خوب نیست ارتش ارمی باهم غریبه باشن .درخواست دوستی بدین اشنا شیم باهم قربون صدقه ی بچه هامون بریم😂شاد و شنگول و منگول هستم .به چاک لای دیوار هم میخندم .زود گرم میگیرم سن و سالم حالیم نیس🙄😂راستی کیبوردم هم حرفpفارسی رو نداره (انقد ک میئرسید😶)..من بشه ی خودتممم قربونش بشمه خودتممم...تائیک باحال و خنده دار و بحث جنجالی بود تگم کنین من نباشم اصن تائیک بی روح میشه.بلخره یکی باید باشه نظرای چرت و ئرت بده دیگه نه؟😁😂سوهان روح مامانمم هستم .هر دقیقه هر ساعت . هرروز در حال تراشیدن روح مادر عزیزم هستم   فدات بشم گوگولی لجباززز😘😘😝😝
با این سن میتونی بیای سایت ولی نمیتونی درستو بخونی

الان اومدم سایت تائیک بزنم مشورت بگیرم .نی نی سایت جای خوبیه برام واقعا و رقیب درسی زیاد ئید کردم مشورت زیاد گرفتم برای درسام 

من دیگه الان بخوابم معلوم نست کی ئاشم  بعد من شرایطم خاصه دوتا خواهر کوچیکم دارم باید خونه تار ...

عزیزم درس خوندن به معلوم نیس کی پاشم و چیزای دیگه کاری نداره الان در مورد شرایطی داریم حرف میزنیم که توش اجبار هست نه انتخاب!!! یا باید قبول کنی فردا نمره ایده الت و نگیری یا هم باید بخونی برو زیر لحاف چراغ قوه بنداز کسی اذیت نمیشه

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
 الان اومدم سایت تائیک بزنم مشورت بگیرم .نی نی سایت جای خوبیه برام واقعا و رقیب درسی زیاد ئید ک ...

موفق باشی

حال یک دل را اگر کردی خراب، آماده باش          اشک چشم دلشکسته، خانه ویران می کند