2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سه تا اصل مهم برای سرمایه گذاری

1- اصل تنوع سازی: همه تخم مرغ هات را تو یک سبد نذار (بورس / طلا / مسکن) تو این سه تا بازار با پولت سرمایه گذاری کن. با همین مبلغ کم هم میشه تو مسکن سرمایه گذاری کنی و تو بازه های زمانی بالای پنج سال همیشه بورس برنده است بعدش طلا و در آخر هم مسکن. (یک درصد کمی هم از سرمایه ت را به رمزارزها اختصاص بده (بیت کوین، اتریوم و ...)

2- به صورت پله ای پول وارد کنی خیلی بهتره تا یکجا

3- مدیریت ریسک و سرمایه را در نظر داشته باش

موفق باشی   

ببخشید عزیزم سوالم بی ربطه من توی یکی از تاپیک های خانم که درباره رمان پرسیده بود شما جواب داده بودید رمان دختر ماهی بود اسم پسره طوفان شما گفتید خوندید من خیلی دنبال این رمانم میشه بگی کجا خوندی و فایلشو داری یا نه ممنون میشم کمکم کنی♥️

2706