2737
2739
عنوان

مامانا یا خانمای باردار میشه بیاین حالم داغونه

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 22 پست
اروم باش  لازمه ی مادر بودن اول صبور بودنه، باید صبرت و بالا ببری مادر شدی باید قوی باشی

واقعا 

ولی انقدر من سختی کشیدم که صبرم بخدا تموم شده

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش خواهر منم با شوهرش همین مشکلو داشتن یه ژن معیوب دو تاشون داشتن اولی عمرش بدنیا نبود 6 ماه ...

خواهرتون برای دومی چکار کردن؟

من باید سی وی اس بدم 

با خودم میگم اگ هم اون ژنو نداشته باشه بازم خیالم راحت نمیشه تا دنیا بیاد با چشم ببینم سالمه

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
الان سقط بشه بهتر از اینه که مشکل دار بدنیا بیاد خواهر من 4 سال افسردگی شدید گرفت انشاالله یه نی نی ...

اولی سقط کردم 

منتظرم ۱۱ هفته ازمایش بدم

2728
الان سقط بشه بهتر از اینه که مشکل دار بدنیا بیاد خواهر من 4 سال افسردگی شدید گرفت انشاالله یه نی نی ...

ببین شاید ی سریا صبرشون بیشتره ک انقدر عادی برخورد میکنن ولی مشکلیه که آدمو از پا در میاره منم ۱سال افسردگی گرفتم الانم که دارم میمیرم از نگرانی

انشالله بخدا دیگ طاقت کوچیکترین استرسو ندارم انگار چوب خط غمم پره دیگ جا ندارم  😭😭😭😭ای خد ...

ایشالا مرداد ماه سالم و صحیح بغلش میکنی بزرگ میشه بازیگوشی میکنه همین روزا یادت میره🤍🤍🤍

توکل کن بخدا چله حدیث کسا و سوره یس بگیر صلوات زیاد زیاد نذر کن

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
ایشالا مرداد ماه سالم و صحیح بغلش میکنی بزرگ میشه بازیگوشی میکنه همین روزا یادت میره🤍🤍🤍 توکل کن ...

انشالله نی نی خودتونم صحیح و سالم بغل بگیری..

شماهم اوایلش درد زیر شکم داشتین؟

من متوجه شدم وقتی نفخ دارم باد میپچه توی شکمم دردم شدید میشه دکترم گفت طبیعیه ولی بعضی وقتا دردم بیشتره میترسم

انشالله نی نی خودتونم صحیح و سالم بغل بگیری.. شماهم اوایلش درد زیر شکم داشتین؟ من متوجه شدم وقتی ن ...

ممنونم گلم کلا هردرذی تو بارداری طبیعیه مگر اینکه خیلی خیلی شدید باشه تا اخرش هرروز یه مدل درد داری😅

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
2740