2737
2734

مال من 27یعد بعد چند ماه شد40

چقد باید باشه

مال تو چقدا الان؟ 

امیدوارم   در تاریخ 1403/030/3 اون اتفاق خوبه ک منتظرشم بیوفته بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                   1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

تالاسمی مینور نداری؟

من هفته پیش برای یکی از عزیزانم دکتر بودم تالاسمی مینور دارن 

دکتر گفت زیر ۵۰۰ مشکلی نیست .گوشت قرمز و جکر خیلی کم مصرف کنه و هم چنین گفت چایی زیاد بخور

این قافله عمر عجب می‌گذرد 
خوشبحالت ،بیا یکم ذخیره اهنتو بده ب من دوساله با وجود یه مشت قرص هنوز ۲ عه باعث دوتا سقط و هزار جور ...

ذخیره آهن بالا از پایین بدتره عزیزم 

2738
تالاسمی مینور نداری؟ من هفته پیش برای یکی از عزیزانم دکتر بودم تالاسمی مینور دارن  دکتر گفت ز ...

واسه تالاسمی باید چ دکتری رفت؟ 

ب منم گفتن مینوزم باز ازمایش دادم یکی میگ هستم یکی میگ نه😑

امیدوارم   در تاریخ 1403/030/3 اون اتفاق خوبه ک منتظرشم بیوفته بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                   1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍
واسه تالاسمی باید چ دکتری رفت؟  ب منم گفتن مینوزم باز ازمایش دادم یکی میگ هستم یکی میگ نه😑

دکتر خون باید بری 

اگه پدر یا مادرتون باشن ممکن هست شما هم باشین 

ولی به نظرم دکتر رفتن پول الکی خرج کردنه چند میلیون پیاده میشی آخر هم بهت میگن نهایتش هفته دوتا فولیک اسید ۱ بخور 

دکتر آزمایشگاه به ما گفت اصلا چرا رفتین دکتر و آزمایش. میگفت من خودم و پسرمم مینور هستیم هیچ چیز خاصی مصرف نمی‌کنیم 

واسه تالاسمی باید چ دکتری رفت؟  ب منم گفتن مینوزم باز ازمایش دادم یکی میگ هستم یکی میگ نه😑

فقط خودت مراقبت کن گوشت قرمز و جگر خیلی نخور 

چایی زیاد بخور 

اگه مکمل ویتامین میخوری حتما حتما مواظب باش بدون آهن باشه 

فقط خودت مراقبت کن گوشت قرمز و جگر خیلی نخور  چایی زیاد بخور  اگه مکمل ویتامین میخوری حت ...

آره مولتی ویتامین تراپوتیک  دکترنوشت چندروزی خوردم خیال کردم آهن توش نیس  ولی  بود  حالم بدترکرد. ولی مولتی  هیر و اپتی ومن قبلاخوردم   حالم بد نکرده  .فکرکنم ایرانی ها  آهن  بیشتر بالامیبرن

2706