2733
2734
عنوان

دوست دارم کابینتمو عوض کنم

200 بازدید | 14 پست

۴ سال داریم زندگی میکنیم کابینت در شکسته و داغونه مال عهد بوقه خودم پولامو یکم جمع کردم ولی حس میکنم ی شری(خونه مادر شوهرمم) میشه اک عوض کنم از اونورم آبروم دیگ داره میره از اینهمه پول نداشتناش.از اینهمه خرابی

الان من تو این چهارسال لباس درست و حسابی نداشتم هرجا میرم داغون میرم همه ام باتعجب نگام میکنن توعروسیا ....فقط واسه بچم پولامو جمع میکنم لباس میخرم که هم حس میکنم مسئولم درقبال بچم هم حس میکنم  بچم باید مرتب باشه حالا مادرشوهرم همینم نمیتونه ببینه هی دیشب میگف اینا پول ندارن اینا فلانن زن باید جمع کن باشه دیگ چیکارکنم لباس نخرم نپوشم دیگ بربچمم نخرم؟؟واقعا آدم حس دلمرده ای بهش دست میده 

ینی واقعا زن نفهمید چیکارکنم خب پسراش عرضه ندارن الان کابینتارو چیکارکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برای اینکه کمترخرج ببره فقط درکابینتاتوعوض کن،دراشودربیاریدوبدنه شورنگ کن وبگوبرات درکابیت همرنگ باب ...

باهزینش کارندارم پولامو جمع کردم ازاین آماده ها میخوام بگیرم اصلا کلا مادرشوهرم باهزارتومن خرج کردن مخالفه انگار چش نداره ببینه الانم میدونه خودم یکم جنس اینا میفروشم پول خودمه ولی ب روم نمیاره...

حالا میگن راهش چیه چجوری مقاومت کنم چجوری جواب بدم

بعضیا رک حرفشونو بارانش میزنن هیچ اتفاقی نمیفته

2738
باهزینش کارندارم پولامو جمع کردم ازاین آماده ها میخوام بگیرم اصلا کلا مادرشوهرم باهزارتومن خرج کردن ...

من خودم چون زبون ندارم کلااین ده سال هرچی گفته هیچی نمیگم فقط سکوت میکنم وجالبه گذرزمان خیلی چیزارونشونشون داده ولی واقعاآدم ازخودش دفاع کنه خیلی خوبه،بگومن توزندگی کسی دخالت نکردم دوس ندارم کسی توزندگیم دخالت کنه

.
من ب تازگی درارو عوض کردم جنس ام دی اف طرف های گلس زدم دوتام چهار دره برام اضافه کردن سی تومن تموم ش ...

کابینت استوک بهش میگن آماده اس ارزونه نهایت ۲۰ ت میشه 

2706