2737
2739
عنوان

با همسایه زبون نفهم چه کنم

129 بازدید | 6 پست

سلام خانوما ..ما یه همسایه داریم امروز دیدم اومده جلو در خونه ما نشسته تخمه میخوره و پوستش رو می‌ریزه..بعد بچه هاش جلو درمون درخت هست پای درخت آتیش روشن کرده بودن و دود زیاد بلند شده بود اینم داشت تخمه می‌خورد و نگاه می‌کرد..بعد بهش گفتم از بچه هات انتظاری نیست ولی تو که آدم بزرگی چرا بهشون یه تذکر نمیدی؟ چرا اینجا تخمه میخوری و می‌ریزی؟ جوابم میگه بعدش جارو میزنم گفتم بیخود اینجا میخوری برو جلو در خونه خودت بخور و بریز..بارها جلو درمون پوست تخمه دیدم نمیدونستم کار کی هست الان فهمیدم کار توئه...بعد میگه مگه من تنها تو دنیا تخمه میخورم اینقدر عوضیه بعدش میگم چرا به بچه هات چیزی نمیگی جلو در خونه مردم آتیش روشن نکنن میگه گفتم گوش نمیکنن..گفتم زن حسابی این چه حرفیه میزنی گوش نمیکنن گوششون رو بپیچون..چون گوش نمیکنن باید هر کاری جلو در مردم کنن؟

بعد که گفتم آشغالات رو جارو بزن و برو جلو در خونه خودت بشین گفت اصلا نمیکنم اینجا کوچه هست هرکاری بخوام میکنم...

منم گفتم عه اینطوریه رفتم چندتا از سبزی هاش رو کندم ریختم جلو در خونش..گفتم درسته مثل خودت رفتار کنم؟ بگم کوچه هست هرکاری میخوام کنم؟؟؟ من کی جلو در خونه تو اومدم یا کی جلو در خونه ات اشغال ريختم..اصلا حرف تو مخش نمی‌رفت و هر روووووووز جلو در ما میشینن با زن های دیگه و پاتوق دارن..خیلی دارم عذاب میکشم خیلی هم بی آبرو هستن

زنگ بزن ۱۱۰

بگو مورد دعواس تا بیان

هیچ آدمی خوب و قابل اعتماد نیست، مگر خلافش ثابت بشه. از خیانت میترسیدم که سرم اومد🙂 بار اول اشتباهه، اگ باز خیانت تکرار بشه انتخابه! دارم تلاش میکنم تبدیل ب بهترین ورژن خودم بشم🩷 همسر عزیزم هر چند بهم زخم بزرگی زدی ولی برای آرامش خودمم ک شده باید ببخشمت🖤 دارم جدا میشم💔هدف ۱۴۰۳: روزی یک ربع زبان بخونم، اندکی مطالعه آزاد داشته باشم، برای کنکور ارشد بخونم، ورزش کنم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

سلام جلوی در خونت  همیشه یاقیرگونی کن یا سیمان شل بریز نتونن بشینن یا یه کم گچ شل یا هرچیز چسپناک که نشه روش نشست یا آجر بچین یا سیم خاردار بذار هر چی که نشه نشست موفق باشی

لااف از سخن چو در توان زد- آن خشت بود که پر توان زد  یکدسته گل دماغ پرور از خرمن صد گیاه،بهتر