2752
2734
عنوان

همش برای شوهرم اشکم درمیاد

167 بازدید | 11 پست

شوهرم پدرومادرشو به فاصله دوسال از دست داد الان ۶ ماه گذشته من تا میبینمش گریم میگیره 

همش ب این فکر میکنم پدر مادرش رفتن پشت پناهش رفتن و دلم بهش میسوزه 

حس میکنم خیلی حالم ب هم زنم خودم دلم نمی‌خواست اگر تو موقعیت اون بودم اون بهم همچین حسی داشته باشه 

همش تو صورتش غم میبینم خودشم همش اخمالو شده ولی ظاهرشو حفظ می‌کنه میگه می‌خنده اکثر وقتا 

ولی من نمیتونم کنار بیام همش غصشو میخورم میگم الان تو چ فوریه حتی ب پدرمادر خودم جلوش توجه نمیکنم زیاد میکرو خونمون ک اون یاد پدر مادر خودش میوفته 

چیکار کنم دست بردارم 

حاملم بنظرتون بچم دنیا بیاد برا من و شوهرم بهتر میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا این چه کاریه هم به خودت اسیب میزنی هم بچت 

تو الان باید جوری رفتار کنی که حالش خوب شه نه توهم بشینی بیشتر روحیه شو خراب کنی

سالهاست منتظر آمدن روزهای بهترم ولی نمی دانم چرا هنوز هم دیروزها از امروزها بهترند!
2731

همش بخاطر حاملگیته یعنی منم حامله بودم بخدا شوهرم سرما میخورد گریه میکردم میگفتم تقصیر من بوده نسبت ب همه چی عذاب وجدان بیجا داشتم

مو زه ایل بختیارُم💪 من دنیا مو دیارُم🌏 بخدا جونمه ایدوم💞 مو به پای هفت و چارُم 🖇مو بووم شاهنامه خونه📖 دا که مو شاه زنونه💫 مو ددوم ز نسل مریم👸 مو گگوم ز کدخدونه🤴 تاته زام فرز و دلیره 💖دل خورزای مو شیره 🦁مو هالوم زه گپ گپونه🌷 مو کوکام جوره امیره ⚘️⚘️

بخاطر بچه ات غصه هیچیو نخور لطفا روش تاثیر میزاره ..خدا پدر مادر شوهرتم بیامرزه ...سعی کن ی دل گرمش کنی اگ تو پشتش باشی جای همرو براش پر میکنی ..انشالله بچه اشم بدنیا میاد تلخی روزگارشو ب شادی تبدیل میکنه 

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊

بچه خیلی ارامش میده 

من خودم نه ماهه برادرمو از دست دادم حاملگی حالمو تغیر داد 

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻