2737
2734
عنوان

مادرم بد اخلاقه چیکار کنم

305 بازدید | 17 پست

۲۵ سالمه مجردم احساس تنهایی هم دارم ولی فرد مناسب پیدا نکردم 

مامانم افتاده رو مود اینکه باید شوهر کنی 

من شغلم یجوریه ک قبل و بعدش حتمااا باید استراحت کنم خستگیش زیاده 

اون روز خواب بودم خییییلی سرو صدا میکرد مراعات حالمو نمیکنه بیدار شدم بش گفتم چرا اینجوری میکنی کلی خرف بارم ک خونه خودمه دلم میخاد گمشو از خونم بیرون...احساس کمبود محبت شدید دارم 

خستم😭😭😭

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عیبی نداره عزیزم، به دل نگیر، مادر منم همینطوری هستش، من اون زمان که مجرد بودم، خیلی اذیتم میکرد، الان ماهی یه بار میبینمش، اونم پیر شده و به سختی حتی راه میره، میگم کاش قدر اون دوران رو میدونستم، الان دلم میخواد برم پیشش زندگی کنم ولی دیگه خونه زندگی خودم رو دارم، این نیز بگذرد

2742

کامل درکت میکنم انقدر مادر من آشغال بود ک وقتی توی دوران مجردیم میرفتم بادوستام سفر ، وقتی برمیگشتم وسایل اتاقمو میریخت بیرون ک ینی برو شوهرکن ازت بدم میاد. بعضی وقتا چیدمان خونه رو تغییر میدادم سریع ب حالت قبل برمیگردوندش، پول نداشتم گوشواره بخرم بهش گفتم دلم گوشواره میخاد سریع فرداش میرفت گوشواره هاشو میانداخت جلو چشم من. ازش متنفرم.زندگی و جوانی منو تباه کرد.خداروشکر ک الانم روز خوش نداره.

کامل درکت میکنم انقدر مادر من آشغال بود ک وقتی توی دوران مجردیم میرفتم بادوستام سفر ، وقتی برمیگشتم ...

اخه انقدر حسادت از دختر خودش!!!!!!

زندگی که یک بار زیر سوال نرود، ارزش زیستن ندارد...
امان از مامانای خشمگین ناراضی😕😕 لابد پولاتم تو خونه خرج میکنی و بازم این رفتارو میبینی🥴🥴

ن راستش پولامو جهیزیه میخرم میدونم نمیخرن خانوادم 

جالب اینکه ک مامانم اصن ب فکر جهیزیه هم نبوده تا حالا ی ابکش هم برام نخریده و غر میزنه شوهر کن

ن راستش پولامو جهیزیه میخرم میدونم نمیخرن خانوادم  جالب اینکه ک مامانم اصن ب فکر جهیزیه هم نبو ...

خوبه حداقل تو خونه خرج نمیکنی دلت بسوزه

سعی کن جمع های مجرد خوب پیدا کنی و با ادمای زیادی اشنا بشی، از بین اونا میتونی ازدواج کنی

ولی خوب طرفتو بشناس

2740
خوبه حداقل تو خونه خرج نمیکنی دلت بسوزه سعی کن جمع های مجرد خوب پیدا کنی و با ادمای زیادی اشنا بشی، ...

خاستگار داشتم هم از محیط کارم هم فامیل هم همسایه 

بودن افرادی ک قبلا خودم موافق بودم باهاشون نزاشتن 

الان ک فرد مناسب و دلخواهم نیست بهم فشار میارن 

کاش راحت شم یا بمیرم یا ی راهی جلو پام باشه خیلی اذیتم بخدا

کامل درکت میکنم انقدر مادر من آشغال بود ک وقتی توی دوران مجردیم میرفتم بادوستام سفر ، وقتی برمیگشتم ...

من حتی برای دکتر باید میرفتم ی شهر دیگه 

تنهایی میرفتم با چ سختیایی تو شهر غریب ک گاها نوبت دکتر شب بود ...برمیگشتم غر هم میزدن بهم 

خدایا عدالتتو شکر

خاستگار داشتم هم از محیط کارم هم فامیل هم همسایه  بودن افرادی ک قبلا خودم موافق بودم باهاشون ن ...

اشکال نداره عزیزم دیگه گذشته، حتما حکمتی داشته که نشده، از الان سنت برا ازدواج بهتره و ادم پخته تر میشه

سعی کن خیلی با مادر و خانواده ت قاطی نشی و سرت به کار خودت باشه تا کمتر اذیت بشی

ن راستش پولامو جهیزیه میخرم میدونم نمیخرن خانوادم  جالب اینکه ک مامانم اصن ب فکر جهیزیه هم نبو ...

مادر پدرمنم جهاز خوبی بمن ندادن بااینکه وضع مالیش خو به. همش موقع خریدن جهاز باهم جنگ داشتنو پدرم میگفت الهی خیرازاین وسایل نبری. چون دوس نداش برام پول خرج کنه. خیلی خانه پدرم عذاب کشیدم خیلی زیاد. من مجردیم سرکار میرفتم دوشیفت ، وقتی ظهرمیومدم خونه تازه شروع میکردم ب تخم مرغ زدن یه نهار نمیذاشت بااینکه میدونس دوباره یکساعت بعدش باید برم سرکار.

مادر منم عصبیه و خسته شدم دیگه بخوام برم اب هم بخورم با ترس میرم و اگه بخواد باهام حرف بزنه با ترس جواب میدم و بعضی وقتا با اون ک حرف میزنم لکنت میگیرم و تو جمع همه ش میترسم یچیزی بهم بگه و همیشه سرکوفتم میزنه 

خیلی خسته م خدایا

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم..(ادامه دارد)

کامنتارو میخونم باورم نمیشه مامانا چرا باید این رفتارو با بچه هاشون داشته باشن

پس چرا ما انقدر خودمونو واسه بچمون هلاک میکنیم

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2706