2737
2734
عنوان

کی به بچش ریتالین داده ؟؟

350 بازدید | 44 پست

بچها من چند روزه به پسرم بخاطر بیشفعالیش ریتالین میدادم پسرم خودش عصبی بود ولی الان یه وقتایی از روز خیلی بیشتر از قبل میشه واینکه بدنش داره جوش میزنه 

میخاستم از اونایی که مصرف کردن بپرسم ببینم اونام همینجوری بودن ؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرم یه گدت مصرف میکرد بخاطر یادگیریش و تمرکزش حالم خوب نبود حوصله نداشتم قطع کردم نه عوارضی نداشت

فقط پسرداییم بخاطر بیش فعالیش استفاده میکرد اشتهاش کم شده بود یکم لاغر شده بود

از دکترش بپرسید شاید عوارض پسر شما هم طبیعی باشه

2731
رحم کن به بچت..قرص نده بهش ..هم در زمان مصرف کلی عوارض داره و هم موقع قطعش دهن بچه صاف میشه..تو مادر ...

عزیزم اینطوری هم نیست هر داروی بد باشه بیش فعالی  اگه کنترل نشه خیلی آسیب زا هست

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
رحم کن به بچت..قرص نده بهش ..هم در زمان مصرف کلی عوارض داره و هم موقع قطعش دهن بچه صاف میشه..تو مادر ...

عزیز بیشفعالیش عدم نقص توجه هست 😔الان که پیش دبستانی میره اصلا تمرکز نداره و اینکه زود فراموش میکنه .این دارو گفتن که باعث میشه بهتر تمرکز کنن و از بقیه جا نمونن .قبلا هم پیش مشاور میبردم بخاطر پرخاشگری هایی که داشت 

عزیزم اینطوری هم نیست هر داروی بد باشه بیش فعالی  اگه کنترل نشه خیلی آسیب زا هست

همین دارو رو روانپزشک ها به بچه خودشون نمیدن

تو هیچ کشوری به بچه دارو اعصاب نمیدن بجز ایران چون رحم ندارن

2740
عزیز بیشفعالیش عدم نقص توجه هست 😔الان که پیش دبستانی میره اصلا تمرکز نداره و اینکه زود فراموش میکنه ...

این رفتارهای بچت ریشه داره ...خودت فکر کن به نتیجه میرسی و ریشه که رفع بشه بچت نرمال میشه.خودت بهتر از همه می‌دونی تو خانوادت چخبره ..این رفتارها بخاطر اضطرابه که از بچه سر میزنه..ریشه ی اضطرابش رو پیدا کن و رفع کن

همین دارو رو روانپزشک ها به بچه خودشون نمیدن تو هیچ کشوری به بچه دارو اعصاب نمیدن بجز ایران چون رحم ...

نه بابا همونام میخورن منتها قرصی که الان میدم ایرانیه چنجا میخودم میگفتن خارحیش خوبه 

نمیدونم والا چیکار کنم 

نه بابا همونام میخورن منتها قرصی که الان میدم ایرانیه چنجا میخودم میگفتن خارحیش خوبه  نمیدونم ...

ان شاالله که پشیمون نشی

قرص فقط ظاهر رو میپوشونه و علائم روشاید رفع کنه ولی تا ابد که نمیتونی بهش قرص بدی،هر زمانی قطع کنید باز علائم برمیگرده..مشکل بچت باید ریشه ای درمان بشه نه با قرص

نه بابا همونام میخورن منتها قرصی که الان میدم ایرانیه چنجا میخودم میگفتن خارحیش خوبه  نمیدونم ...

تو خارج از این قرص‌ها هست منتها به بزرگسالان میدن و واسه بچه ممنوعه چون پدر مغز بچه رودرمیاره

این رفتارهای بچت ریشه داره ...خودت فکر کن به نتیجه میرسی و ریشه که رفع بشه بچت نرمال میشه.خودت بهتر ...

بله من پیش مشاوره هم میبردمش قبلنا پرخاشگریش زیاد بود ولی الان بهتر شده 

بردمش سنجش گفتن که بیشفعالی داره خودم که درنیومدم بگم .تو کلاسم توجه نمیکرد خودمم با هر روشی بهش اموزش میدادم ولی زود یادش میرفت یا اصلا توجه نمیکرد 

2706