2733
2739

چند مدته در غیر ایام پریودی هم زیر شکمم یعنی بالای واژن حالت بدی داره درد نداره ولی مثل زمانی که میخوای پریود بشی سنگین و سسته کسی میدونه علتش چیه؟

خرم آن کس که در این محنتگاه خاطری را سبب تسکین است

شاید کیست باشه

شاید سردی رحم باشه 

شاید فیبروم باشه 

شاید اختلال هورمونی باشه 

باید ازمایش و سونو بدید

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید کیست باشه شاید سردی رحم باشه  شاید فیبروم باشه  شاید اختلال هورمونی باشه  با ...

یه مدت از وسواس تو دستشویی بعد از ادرار خیلی خودم رو میشستم فکر کنم خوب نیست آب وارد واژن باشه از اون موقع اینجوری شدم

خرم آن کس که در این محنتگاه خاطری را سبب تسکین است
2742
یه مدت از وسواس تو دستشویی بعد از ادرار خیلی خودم رو میشستم فکر کنم خوب نیست آب وارد واژن باشه از او ...

ممکنه به خاطر سردی اون باشه

شیره و کنجد و گردو و فلفل دلمه همراه غذا و روغن حیوونی و دمنوش های گرم بخورید و شکمتون رو با پتو بپیچید البته بهتره برا احتیاط حتما آزمایش و سونو هم بدید

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱