2737
2739
تازه رفته تو شش ماه...امشب رفته دکترگفته دهانه رحمت بازشده باید استراحت مطلق کنی بنده خدا هیچ کسی رو نداره بره پیشش مادرشم فردا عمل قلب داره...بنظرتون بچه هاش میمونن؟بچه هاش دخترن بعداز هفت سال ناباروری باردارشده...خیلی براش ناراحتم
خدایا......ازمن بگیر......آنچه مرا ازتو می گیرد....
برو پیشش بمون ثواب داره
گاهی ما ادما اروزو میکنیم کاش فرشته بودیم و خداا شرایطی برامون جور میکنه ک بشیم فرشته نجات کسی یا کسانی و ما چه راحت ازش عبور میکنیم بخدا ثواب داره بی منت بی چشم داشت کمکش کن اگه میتونی
اگر مردی 👱🏻می خواهد همسرش👰🏻 مانند فرشته ها بی نظیر باشد اول باید مکانی چون بهشت🎑 برایش فراهم کند.....!!!!👌🏻 خانوما خیلی ریز برید اون دست قشنگه رو ......👏🏻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من کسی رو میشناسم ک بچش هفته 27 دنیا اومد با وزن 900 گرم الان یک سالشه اگه خدا بخواد، نگه میداره
🙋 (می تونید ماریا صدام کنید) الهی چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار🙆
2742
2740
ماتیک جان نزدیک هم نیستیم من تهرانم اون کرجه...من بچه کوچیک دارم اثاث کشی دارم تمام وسایلم ریخته وسط خونه...وگرنه خیلی دوست داشتم پیشش بمونم...به مادرشم نگفته...بنده خدا مادرش خیلی براش ناراحته
آخه دکتر گفته اصلا نباید یه لیوانم بلند کنی...منم درحدتوانم میرم کمکش...ولی بنظرم باید یکی باشه بیست وچهارساعت مراقبش باشه
2706