2733
2734
عنوان

نظر بدید مهمه

61 بازدید | 2 پست

بچه ها من اوایل دانشگاهم با یه دختری تازه آشنا شدم،دوست بودیم موقع رفت و آمد ولی صمیمی و...نه.اون موقع اوایل بود و خب کسی زیاد کسی رو نمیشناخت.یه روز با یه اکیپ دیگه از دخترا بودیم تو دانشگاه که من دیدم این دوستم با یه همکلاسی پسرمون داره حرف میزنه و با همن.داشتیم برمیگشتیم که من از دهنم در رفت جلو بقیه گفتم فلانی و فلانی با هم رلن الان با هم بودن.اونا هم گفتن عه و ...گذشت و این دختره به من نزدیک تر شد و الان دوستای خوبی هستیم.اون قضیه هم سو تفاهم من بود یا هر چی گذشت.اما من هنوز به دوستم نگفتم همچین حرفی جلوی بقیه زدم .الان هر بار میبینمش انقدر باهام مهربون و خوبه عذاب وجدان داره خفه ام میکنه چرا همچین کاری کردم.نمی دونم چی کار کنم.یه بار میگم بهش بگم،از یه طرف خب قطعا بدونه خیلی ناراحت میشه که پشت سرش گفتم با فلانی رله وقتی مطمئن نبودم‌.تو دانشگاه هم با هم رو به رو میشیم هی.به نظرتون چه کار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.