2733
2739
عنوان

روز ششم پری و ....

| مشاهده متن کامل بحث + 3768 بازدید | 574 پست
وای اره 😐تکلیفتو نمیدونی  😁ولی خودت و سرگرم کن هرجوری شده اصلا بهش فکر نکن

نه دیگه بهش نه فکر میکنم نه دل میبندم

تا یکی دو روز قبل موعد میرم سراغ تست😂

دلبند نازنیم به یمن وجود پر برکتت روزی هزار بار شکر خدا میکنم..و بوسه میزنم به دستای نازت که بوی بهشت میده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه دیگه بهش نه فکر میکنم نه دل میبندم تا یکی دو روز قبل موعد میرم سراغ تست😂

واییی نههههه استرس اون بیشترهههههههه نکن اینکارو🤣🤣🤣

قلب ادم میاد تو دهنش تا نتیجه رو ببینه بزار از موعودت بگذره خودتو عذاب نده دختر😂

واییی نههههه استرس اون بیشترهههههههه نکن اینکارو🤣🤣🤣 قلب ادم میاد تو دهنش تا نتیجه رو ببینه بزار ...

کرمه😂😂

دلبند نازنیم به یمن وجود پر برکتت روزی هزار بار شکر خدا میکنم..و بوسه میزنم به دستای نازت که بوی بهشت میده
2731
🤣🤣دور از جون لذتم دارها ولی استرسش ادم و میکشه  🤣حدعقل میخوای بزنی مدیکور نزن از دست این ما ...

اره اره😂دیگه اگر مثبت باشه یک یا دو روز قبلش نشون میده..ولی عقبتر ازون تاریخ قابل اطمینان نیس و رو روانه ادم

انشالله که تا زدی دوتا خط پررررررنگ نشون بده😍

ایشالا برای جفتمون این ماه خوش خبری رقم بخوره

2738
انشالله عزیزم💓

سلام عزیزم‌

چطوری شما 

خوبی

در چه حالی؟؟😍

سلام عزیزم‌ چطوری شما  خوبی در چه حالی؟؟😍

سلام مهربون خواهر ممنون از اینکه حالمو میپرسی دور از جونتون 😥سرما خوردم بد ۳ روزه دیروز اینقدر اذیت شدم و سوزش گلو داشتم میترسیدم دارو بخورم رفتم دکتر یه سرم زدم خداروشکر بهترم الان 

شما جطوری خوبی عزیزم از علایما چه خبر 

سلام مهربون خواهر ممنون از اینکه حالمو میپرسی دور از جونتون 😥سرما خوردم بد ۳ روزه دیروز اینقدر اذیت ...

الهی جانم 

سرما خوردی؟؟ احتمالا زیر باد کولر خوابیدی فصل که تهییر میکنه کلا سرماخوردگی زیاد میشه

زنجبیل عسل لیمو تازه با اب ...این درمان گلو درده..عاایه..روزی سه تا ایوان دم‌کن نوش جان کن.همون روز اول سوزش گلو میفته

راستی دختر من دیروز بی بی چک زدم 😐ببین من به تو میگم خودم بدترم  منفی شد🥲💔 شنبه یا سه شنب ...

همه همینیم..منم همینم..به واکنش طبیعیه که ادم دوست داره و هیجانن زیاد داره که بدونه مثبته یا نه و بره سمت تست

هنوز برای نتیجه گیری قطعی زوده..شما با توجه به مثبت شدن کیتتون توی روز ۱۳ و ۱۴ احتمالا همون ۱۵اردیبهشت (شنبه موعدت هستش) دوباره پسفردا تست بزن .توکل بر ذات پاک پروردگار

سلام مهربون خواهر ممنون از اینکه حالمو میپرسی دور از جونتون 😥سرما خوردم بد ۳ روزه دیروز اینقدر اذیت ...

والا علایم‌که هیچچچچ..

امروز ۱۹سیکل بودم

سه چار روزه بافت سینم خیلی کم درد میکنه که من اینو همیششششه و هر سیکل دارم سینه دردو..

ولی امروز سمت چپ رحمم تیر نقطه ای میکشه

که اونم نمیشه بهش دلخوش کرد..سه ماه پیش واسه همین تیرکشیدنای رحم رفتم دکتر سونو کرد گفت همه چیت اوکی و نرماله فقط رحمت سرما کشیده و دچار اسپاسم عضلانی شده که بهم هیروسین که شل کننده عضلات هست داد و خوب شدم

الان از امروز یه کوچولو اونجوریم که ففط خدا کنه باز مثه اون سری نشده باشم😖

2706