2733
2739
عنوان

افسردگی در بارداری

146 بازدید | 14 پست

سلام خانوما من ماه هشتم بارداریم هستم از وقتی باردار شدم چون ناخاسته بود نمیگم بچمو دوسش ندارم چرا دارم بعضی وقتا دلم ضعف میره براش بعضی وقتام وقتی یادم میوفته باردارم خود ب خود عصبی میشم حسم نسبت بهش میپره... اصلا نمیدونم چم شده جدیدا هم با کوچیک ترین حرف بهم میریزم و عصبی میشم خاستم ببینم کسایی هستن که مثل من باشن ؟ اگه این تجربه رو داشتین چیکار کردین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خودتو اذیت نکن به آرامش خودت فکر کن  بعدش که به دنیا بیاد ذره ذره محبتش به دلت می افته

همش فکر میکنم با به دنیا اومدنش قراره همه چیزمو ازم بگیره🥺و دیگه خود قبلیم نشم

2728

قطعا طبیعی عزیزم چون هورمونا بهم میریزه ادم حساس تر میشه ولی سعی کن خودت و کنترل کنی سعی کن خودت و سرگرم کنی و صد البته خدارو شکر کنی با بت اینکه خدا لایق دونستت اون قند عسل و تو دلت گذاشته خیلیا هستن که چشم انتظارن دامنشون سبز بشه عزیزم قطعا که این قند عسل وقتی یکم بزرگ تر بشه و با پاهای کوچولوشش لگد بارونت کرد همه این کلافگی های این روزارو یادت میره وقتی تو بغلت میزارن نازش میکنی و نگاش میکنی از خدا تشکر میکنی که وارد زندگیتون شده و زندگی و قشنگ تر کرده براتون انشاللخ که سالم و سلامت بغلش بگیری عزیزم 

بچه اولتون هست؟

من ماه ششمم هررروز گریه میکنم بی دلیل ولی واقعا دست خودم نیست چقدرکه اشک میریزم افسردگی خییلی بده و ...

من بیشتر بخاطر تنهایی اینجوری شدم چون از خانوادم دورم ... همسرمم که شبا از سرکار میاد صب تا شب تنهام یجورایی این دوره ای که تنها گذروندم عقده شده برام

2738
من بیشتر بخاطر تنهایی اینجوری شدم چون از خانوادم دورم ... همسرمم که شبا از سرکار میاد صب تا شب تنهام ...

منم تنهام همسرم یه هفته سرکاره کاچلا شباهم نمیاد و دوشب میاد میمونه بعد بازمیره ازخانوادمم دورم کلا افسردگی رو ازهمون موقع ک عروسی کردم اومد جونم

منم تنهام همسرم یه هفته سرکاره کاچلا شباهم نمیاد و دوشب میاد میمونه بعد بازمیره ازخانوادمم دورم کلا ...

دوری خیلی سخته همش با خودم فکر میکنم اگه مادرم یا خواهرم پیشم بود انقد بهم سخت نمیگذشت حداقل یه نور امیدی داشتم اما الان تنها خونه مادرشوهرمه که اونجام نهایت دیگه هفته دوبار برم اخه ادم چقد بره ! 

عزیزدلم بسلامتی نی نی دختره یا پسر؟ با وجود اون قندعسل توی دلت واسه منم دعا کن مهربون که خیلی زود ز ...

دختره انشالا خدا بهت یه فرشته کوچولو میده عزیزم حتما دعات میکنم 😍♥️

دوری خیلی سخته همش با خودم فکر میکنم اگه مادرم یا خواهرم پیشم بود انقد بهم سخت نمیگذشت حداقل یه نور ...

ناچاری دوست و همسایه پیداکنی تکو تنها اصلاااا وقت نمیگذره ک بااین شبای طولانی کسل کننده حالا اراشگاه یامرکز بهداشت میری ببین گیا سمت خونتون میشینن بدلت میشینن باهاشون گرم بگیر 

کم کم رفتو امد کن منم بادوتا ازهمسایهامون ک همسنیم و دوتا دوست دیگم رفتو امد میکنم 

ناچاری دوست و همسایه پیداکنی تکو تنها اصلاااا وقت نمیگذره ک بااین شبای طولانی کسل کننده حالا اراشگاه ...

از وقتی وارد ماه هشتم شدم بدنم انقدر سنگین شده که کارای خونمم به زور انجام میدم اصلا رغبت بیرون رفتن ندارم نگرنه قبلش باز بیرون میرفتم

2706