2733
2734

من پریودم منظم ولی تو سونو نمای پلی کیستیک دارم

یعنی تنبلی خفیف دارم

یه عده میگن چون ژل رویال خیلی فعال میکنه تعداد اون کیستای کوچیکو زیاد میکنه بدتر میشی

یه عده میگن خوبه

بلاخره کدومش؟

میشه بگی ژله رویال چیه وچطوری استفاده میشه گلم

❤️SARINAهستم❤️لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن❤️پرنده ها مورچه هارو میخورند،پرنده ها وقتی میمیرن مورچه ها آنهارو میخورند،زمانه وشرایط هرلحظه میتوانندتغیرکنندبه همین دلیل هیچکس رو درزندگی تحقیرنکن یا آزار نده چون شایدامروزقدرتمندباشی،امابه یاد داشته باش،زمان ازتوقدرتمندتراست،یک درخت میلیون ها چوب کبریت رامیسازد،امافقط یک چوب کبریت برای سوزاندن میلیون ها درخت کافیست،پس خوب باش وخوبی کن،این کارما است❤️ گرگ ها هم با محبت رام میشوند  افسوس تنها موجودی که با محبت هارمیشود انسان است❤️✌️ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....👌♍️

فقط اینو میدونم اینایی ک تو بازار ب اسم ژل رویال میفروشن ب ملت همشون الکیه اصلا اینقدر ژل تولید نمیشه ک بخان بسته بندی کنن بفروشن پدر شوهر من ۳۰۰ تا کندو زنبور داره ب زور بتونه کمی بهمون بده 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خب وقتی پریودت منظمه نگران چی هستی؟منم اینجوریم ولی برام مهم نیست چون پریودم منظمه..شما اگه چاقی شکم ...

من خیلی لاغرم.منظورم از کیست همون تنبلی

گفتم شاید برای تقویت تخمک خوب باشه برای بارداری

خب وقتی پریودت منظمه نگران چی هستی؟منم اینجوریم ولی برام مهم نیست چون پریودم منظمه..شما اگه چاقی شکم ...

طبعات دیگه هم داره

منم پریودم منظمه

وزنمم متعادله

اما موهای زائدم ضخیم شدن

و کلی جوش داره صورت و بدنم

ریزش مو دارم

تازه درمان نشه باعث میشه دیگه تخمک آزاد نشه و نابارور بشه فرد

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2740