2737
2739
سلام. پسرم شنبه به دنیا اومده ار روز دوشنبه خیلی زرد شد بردیمش دکتر و ازمایش که زردیش بالای 12 بود و گفتن باید بره تو دستگاه 24 ساعت حالا 24 ساعت تموم شده صبح باید بره ازمایش زردیه تنش رفته ولی یکم صورتش و چشماش زرد هست هنوز ایا بیشتر بمونه ضرر داره؟! الان 24 ساعت تموم شده. شوهرم میگه بزار تا صبح بمونه ولی من نمیدونم چیکار کنم باید ساعت 12 درش میاوردیم
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
من سه روز بود یه روز توو بیمارستان اما طاقت نیاوردمو اومدیم خونه دوشبم توو خونه بود بازم کم نشد بودمش دکتر شاه فرهت خدا خیرش بده قرص داد کاملا برطرف شد هی از نوزادمم خون نمیگرفتن اگه از اول میبردمش اونجا
KEEP CALM I'M .👑.......QUEEN 👑
2738
الان که زردیش خیلی کم شده موندنش ضرر نداره؟! دکتر گفته 24 ساعت خودم نبردمش دکتر وگرنه میپرسیدم میشه بیشتر بمونه یا نه
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
اگه دستگاه توی خونه هست و از جای مطمئن گرفتیدو خوب شیر خورده و چشم و اندام تناسلیش پوشوندید باز بمونه اشکالی نداره،دستگاههای بیمارستانی لامپ بیشتری دارن،بچه تو دستگاه باید خوب شیر بخوره و هوای خونه خنک باشه،لامپهای خونه خیلی قوی نیستند،نگران نباش،من پسرم سه هفته فتو گرفت،و بعد از دوماه ونیم زردیش خوب شد
هانی جون من تجربه دوبار هردفعه هم دو سه روزش دارم تا یه روز بعدش خوب بود باز دوباره کم کم زردی بالا میرفت حتی یه دکتری بهم ازمایش کبدی گفت باید ببرم دخترمو ولی دایی خودم که دکتره همون روز از کانادا اومده بودن پیشنهاد ٤٨ ساعت قطع شیر مادر و دادن شیرخشک داد همون رفعش کرد یعنی داییم پیشنهاد داد اینکار و بکنم اگه باز زردی قطع نشد بعد کارهای دیگه که خداروشکر جواب داد چون زردی ناشی از شیر مادر بوده
2706