2777
2789

به دوستم صبح سر امتحان میرسونم تا خوشحال شه🤣✌🏻

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه کار قیشنگی😂 

منتظر نباش زندگی به تو معنا بده !بلند شو و زندگی رو معنا کن .برای اینکه تکیه گاه کسی باشی،برای اینکه با قدرت از جات بلند شی،برای اینکه به هدفت برسی،برای اینکه مفید باشی حداقل واسه خودت،- باید از بهونه هات قوی‌تر باشی  💚>>امروز رو خوب بساز تا فردای عالی‌ای داشته باشی(:'🌱

بچها بیایید یه چیزی که یه ساعت پیش اتفاق افتاد وتعریف کنم براتون همسایه مادرم یه دخترجوون باسه بچه که شوهرش معتاده مواد میکشه سرشب مامانم میگه شوهره زنشو کتک زده صدای گریه شو توی کوچه میومده مثل اینکه به زنش گفته پول بده میخام مواد بگیرم بهش گفته از کجا بدم پول سهام عدالت که دادن برای این سه بچه میخام به تو بدم کوفت بخری 

اینم کوتکش زده بعد مامانم میگه یه دفعه دیدیم خونشون تاریک شد نگو بیشرف مردک چراغ های خونرو باز کرده ببره بفروشه تا مواد بگیره 

مامانم میگه اینا همیشه دعوا میکنن زنه هم به خانوادش نمیگه 

نه شکایت میکنه 

همسایه ها بهش کمک میکنن بعضی وقتا غذا میبرن برای بچهاش 

منکه خیلی دلم برای بچهاش سوخت فردا میرم کمی وسیله میخرم بهش میدم 

لطفا کاربر آقا نیاد تاپیک هام و ریپ نزنن زیر کامنت هام تو نامحرمی سایت زنونه چی میخای