2733
2739
عنوان

حس خودکشی چیکارکنم

70 بازدید | 4 پست

تویه شهر کوچیک غریب ازهمه جامونده ورونده بی پولی بیکاری ازهمه جا می‌باره برام باورتون میشه اکثر وعده ها تخم مرغ سیب زمینی حلوا نون پنیر اموراتمون میگذرونم .لاغر و نحیف .یه آرایشگاه کوچیک زدم بلکه کمک خرجم بشه بدتر بلای جونم شد .سریع یه رقیب برام پیدا شد .یه رقیب هیچی بلد ولی پولدار چون خودش شوهرش پولدار واسم درارن همه میرن اونجا .وارایشگاه من هفته ای یدونه مشتری .نه راه پیش دارم نه راه پس اگرجم کنم همه بهم میخندن .اگر ادامه بدم چطور ادامه بدم .مادرشوهرم می‌ره میاد همش میگه اون همیشه سالنش بازه کلی مشتری داره چرا مشتریای تو نمیان .......اون چقدر شانس داره ریختن سرش .فلانی رفت اونجا .فلانی ازاونجا درآمد .منم چیزی جز بغض کردن ندارم دیگه روزام نمی‌گذره خیلی طاقت فرساس 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

همینکه تونستی آرایشگاه بزنی خیلیه😍👍

اگه کارت خوبه سعی کن آف بزنی مطمعن باش همه براآف میان

من دوستم ارایشگاه داره باورکن براهرمناسبتی ی آف میزنه مردموگول میزنه خخ همبشه هم پره..توهم سعی کن تبلیغاتوکارتوبهترگنی

2742

اصلا حرف دیگران برات مهم نباشه عزیزم خودتو با هیچ کس مقایسه نکن من میفهمم چه حسی داری ولی این روزا میگذره امید داشته باش مطمئن باش که در آینده تو هم مشتری هات زیاد شده و وضع مالی خیلی بهتری داری تلاش کن و نزار ناامید بشی مشکلات مالی به همه داره فشار میاره عزیزم تنها نیستی ولی امید داشته باش به خدا و تلاش خودت