2752
2734

سلام .من چندساله دنبال چاقی هستم هد نوع قرص و پودر دست ساز هم امتحان کردم عرق یونجه و ......

اما یک ماه پیش به پیشنهاد یکی از دوستان شروع به کالری شماری کردم باورم نمیشد تو ۳ هفته ۳ کیلو اضافه کردم 

اینم بگم چون اشتها ندارم سعی کردم چیز های کم حجم و پر کالری بخورم از ۴۵ کیلو شدم ۴۸ 

میخام تا دو ماه دیگ به ۵۴ برسم 

خواستم بگم افراد لاغر فقط کالری شماری کنید

در طول روز چیا میخوری عزیزم 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم چند سال پیش با همین روش ۱۰ کیلو چاق شدم

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیفتد، رویا ببارد، دختران برقصند،  قند باشد ،  بوسه باشد، خدا بخندد به خاطر ما... ما که کاری نکرده ایم... 
چجوري كمكم كن ك دو كيلو كم كردم باز 😂

فقط هر چیزی میخوری کالری یادداشت کن اکثرا آدما لاغر کالری پایه شون ۱۵۰۰ تاس 

مگ‌ اینکه ورزش سخت داشته باشید

از اون ۱۵۰۰ تا سعی کن ۵۰۰ تا بیشتر بخوری

خیلی دلم میخواد چاق بشممممممم  کالری شماری چه جوریه؟ منم مثل شما خیلی نمیتونم بخورم میشه راه ...

عزیزم من خودم نون  بربری زیاد میخورم 

عدسی .اش . اینا حجم کم هم کالری خیلییی زیادی داره

شوخي نكن😮برنامه كالري شمار نصب كردي ؟ 

آره بشقاب بود اسمش

اون موقع یه تاپیک بود ماه پیشونی و دوستان با اراده منم از اونجا یاد گرفتم از ۴۸ شدم ۵۸

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیفتد، رویا ببارد، دختران برقصند،  قند باشد ،  بوسه باشد، خدا بخندد به خاطر ما... ما که کاری نکرده ایم... 
2706