2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اونایی ورم میکنن که دورازجونت فشارشون بالاس

شکمم که اگه قدت بلنده بزرگیش کمتر معلوم میشه 

🤞🏻فقط آویزون خداباشید نه هیچ بنی بشری🤞🏻💚حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَكيلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعمَ النَّصيرُ💚خدایا من تاوقتی تورودارم.....هیچ جای این تقدیرسرخم نمیکنم😊تاوقتی تورودارم ازهیچ نشدنی ای نمی ترسم🥲تاوقتی تورودارم برام مهم نیست کی چی میگه🙃همین که جلوتوآبرودارباشم کافیه...من تاوقتی تورودارم خسته نمیشم،کم نمیارم...😇تاوقتی دستم رومیگیری وپشت وپناهمی برام فرقی نمی کنه چه مشکلات وسختی هایی پیش رودارم...من فقط باید همیشه تمام تلاشموبکنمُ باقی روبسپرم دست تو..خدایا شکرت که هستی وایمانم روروز به روزقوی ترمیکنی...😘😘💚💚

دردزایمانم هنوزخیلی وقت داری

🤞🏻فقط آویزون خداباشید نه هیچ بنی بشری🤞🏻💚حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَكيلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعمَ النَّصيرُ💚خدایا من تاوقتی تورودارم.....هیچ جای این تقدیرسرخم نمیکنم😊تاوقتی تورودارم ازهیچ نشدنی ای نمی ترسم🥲تاوقتی تورودارم برام مهم نیست کی چی میگه🙃همین که جلوتوآبرودارباشم کافیه...من تاوقتی تورودارم خسته نمیشم،کم نمیارم...😇تاوقتی دستم رومیگیری وپشت وپناهمی برام فرقی نمی کنه چه مشکلات وسختی هایی پیش رودارم...من فقط باید همیشه تمام تلاشموبکنمُ باقی روبسپرم دست تو..خدایا شکرت که هستی وایمانم روروز به روزقوی ترمیکنی...😘😘💚💚
اونایی ورم میکنن که دورازجونت فشارشون بالاس شکمم که اگه قدت بلنده بزرگیش کمتر معلوم میشه 

قدم ۱۶۵ ، ولی خب خودم خیلی لاغرم ، سر بچه اولم صورتم و دست و پام ورم داشت

سزی یا طبیعی? وزنش چقدر بود?

سزارین ، هفته پیش یجا گفت دو و سیصد و اب دور جنین هفت ، دکترم فرستاد سونوی دکتر شاکری اون گفت دو و ششصد و اب دور جنین یازده ، نمیدونم کدوم درست گفتن بالاخره

قدم ۱۶۵ ، ولی خب خودم خیلی لاغرم ، سر بچه اولم صورتم و دست و پام ورم داشت

عزیزم هردفعه که مثل هم نیست 

خداروشکر دیگه آخراشه

عزیزم هردفعه که مثل هم نیست  خداروشکر دیگه آخراشه

چی بگم ! اصلا شبیه حامله ها نیستم برعکس دفعه قبلم ، اخه جنسیت دوتاشون هم یکیه ولی الان نه چاق شدم نه ورم دارم هیچی ، هیچکس فکر نمیکنم من ماه اخرم

چی بگم ! اصلا شبیه حامله ها نیستم برعکس دفعه قبلم ، اخه جنسیت دوتاشون هم یکیه ولی الان نه چاق شدم نه ...

برعکس من وزنم یهویی زیادشدولی بچم خیلی کوچولوبود

فقط به حرف دکترگوش کن منم ازبس رفتم تواینترنت وچیزای الکی خوندم همش درحال گریه کردن بودم

حالاشوهرم همش میگه یادته هروقت من ازسرکارمیومدم داشتی گریه میکردی میگفتی تکون نمیخوره😅😅😅

2706