2733
2739

من پنج ماه پیش به علت این که دو ماه پریود نشدم و جوش های هورمونی زیادی زده بودم پیش دکتر رفتم اونم داد سونو که معلوم شد دوتا تخمدان هام پلی کیستیک شده و یه توده کلسیفیته تو تخم دام سمت چپم هست

با مصرف سه ما سیپروترن کامپاند کیست ها برطرف شد ولی کیست شکلاتی سمت راست و توده کلسیفیته هنوز سر جایش بود خلاصه دکتر رو عوض کردم.دکتر جدید سونو داخلی کرد با دست گفت یه کم هم آندومتریوز داری قرص وروژست رو دوماه تجویز کرد از روز سوم پریودی خوردم پریود این ماه که گذشت باز عادت نشدم 

حالا این عوارض قرص یا من دوباره مشکل دار شدم

خو تخصصیه نمیدونم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
تخصص نی نی سایت مشاوره در حد همون عنوان تاپیک واقعا که 

شرمنده ببخشید که من پزشکی نخوندم بیام جواب شمارو بدم،بازم عذر میخوام که مادرشوهردارم میتونم درمورد اون نظر بدم ولی مدرک ندارم سوال شمارو جواب بدم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
بیچاره مادر شوهرت

متاسفم برات یکم کمتر از دنیا و ادماش طلب داشته باش

به سلامت

2740