2733
2734
عنوان

غذا خوردن عصبی

34 بازدید | 8 پست
کیا این مشکلو دارن؟راحلی داره؟من امروز از اون روزای بی اعصابی بود همش پرخوری کردم واقعا نمیتونستم جلو خودم روبگیرم الان حالم بده معدمم درد میکنه
باید دنبال شادی ها گشت غم ها خودشان ما را پیدا می کنند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وقتی عصبی میشی تا میتونی اب بخور هم ارامش بخشه هم معده رو پر میکنه جا واسه چیز دیگه نمیمونه هم به مغز فرمان سیری صادر میکنه به جز اونم تا میبینی حالت بد و اعصابت بهم ریخته اس سریع برو تو یخچال هرچیز کم کالری هست بیار دم دست بچین رو میز یا کابینت مثلا کاهو خیار هویج گوجه قارچ کلم میوه و.... و فقط از اون ظرف خوراکی بردار این روش باعث میشه 1 مدام در یخچال رو باز نکنی وچیزای پر کالری و متنوع و هوس انگیز انتخاب نکنی 2 چون همش از بین این مواد کم کالری انتخاب میکنی و میخوری چشمت و ذهنت از اونا اشباع میشه اشتهات کمتر میشه.اگه میتوتی از خونه برو بیرون پیاده روی کن نفس عمیق بکش حتی تو حیاط یا پشت بوم یه ربع این کارو کنی سیستم عصبیت کنترل میشه اگرم نمیتونی بری بیرون سریع حواس خودتو به یه چیز پرت کن مثلایه اهنگ که دوستداری بزار باهاش برقص یا همخونی کن با برو دوش بگیر یا یه کاری که واقعا یه ربع نیمساعتی کاملا مشغولت کنه ودر آخر برای خودت جایزه تعیین کن تا میبینی میخوای پر خوری عصبی داشته باشی به جز این روشها به خودت قول بده که اگر موفق شدی رعایت کنی در اخر یه چیزی که دوستداری میخوری مثلا من عاشق کاکائو هستم وقتی خودمو کنترل کردم یه چایی با کاکائو به خودم جایزه میدم
شاید دفعه اول جواب نگیری اما اگر این روشها رو با خودت تمرین کنی بعد از یه مدت میبینی نتیجه اش خیلی خوبه من تمرین کردم الان وقتی پر خوری عصبی میاد سراغم خیلی خوب میتونم کنترلش کن
2740