2737
2739

من خودم ویروس گرفته بودم حالم خیلی بد بود بعد کمر درد و حالت تهوع هم داشتم که گفتم حتما قراره پریود بشم.

شوهرمم مرخصی گرفت ۲ روز که روپا بشم.دیگه انقدر حالم بد شد که مجبور شدیم بریم دکتر.

ساعت ۱۱ شب بود یه دکتر پیدا کردیم رفتیم ولی الکی خیلی ترسوندم و ....

بعد دیگه رفتیم بیمارستان به معنای واقعی اونجا که رسیدم جوری بوده که گفتم تروخدا بدون ویزیت فقط بهم سرم بزنید😁 دیگه بعد بستری شدن خود دکتر گفت من حدس زدم باردارم هستی ولی برای اطمینان ازمایش گفتم. بعد من هی پیش خودم میگفتم چرا این سوال هارو میپرسه که مربوط به بارداریه😂

بعد دیگه جوابش اومد   و اولم همسرم فهمید و بعد به من گفت . این اولین مریضی هستش که یه خاطره ی خوبم هست برام.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم وقتی که کنکور قبول نشدم حامله شدم ۴ ساله حاملم نمیدونم قراره کی بزام🤧

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚

بچه اولم بعد عروسی خواهرم موعدم بود ولی پریود نشدم یه عالمه زیره و دمنوش خوردم و اصصلا فکرشو نمیکردم باردار باشم یه هفته بعد آزمایش دادم مثبت بود

دومی هم منو دخترم که یه سالش بود چنروز هردومون بالا می‌آوردیم نصف شب با همسرم بردیمش دکتر گفتم محض اطمینان یه بی بی چک بگیر. تا دیدم دوتا خط افتاد انگار یه سطل آب جوش ریختن روم. به همسرمم گفتم مثبت بود ناراحت شد رفت سرکار. تا یه هفته بحث و دعوا داشتیم🤣🤣

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️

من چون اقدام کرده بودیم حدس میزدم، خونه بابام بودم بشدت دلدرد داشتم بی بی چک زدم حاله انداخت فهمیدم نی نی دارم، ولی شوهرم باورش نمیشد😂😂😂فک نمیکرد باهمون اقدام اول بابا بشه😅😅😅 الان هم شده همه زندگی منو باباش🙏🙏🙏🙏🙏ایشالله خدا ب همه کسایی که بچه میخوان و در اقدام وانتظار وحسرت بچه هستن بچه بده و دلشون شاد بشه🙏🙏🙏🙏

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
2740