2733
2739

منم ناهار آبگوشت مامان پز خوردم. آخ ک چقد خوشمزه س دستپخت مامان😍

شام املت و شیر برنج دارم ، دخترم عاشق شیربرنجه

یه چیزی میگم شاید توام تجربه کرده باشی ؛ یه وقتا دلت میخواد که دور از سرصدا شی؛ دوس داری خون ماه و تو تاریکی شب بپاشی؛ دوس داری لهشون کنی آدما رو زیر چرخ ماشین...
منم ناهار آبگوشت مامان پز خوردم. آخ ک چقد خوشمزه س دستپخت مامان😍 شام املت و شیر برنج دارم ، دخترم ...

بله دستپخت مامانا یه چیز دیگه ست. من هیچ وقت نتونستم مثل مامانم مرغ بپزم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله دستپخت مامانا یه چیز دیگه ست. من هیچ وقت نتونستم مثل مامانم مرغ بپزم. 

دقیقا منم مرغ و آبگوست مامانمو نمبتونم بپزم

یه چیزی میگم شاید توام تجربه کرده باشی ؛ یه وقتا دلت میخواد که دور از سرصدا شی؛ دوس داری خون ماه و تو تاریکی شب بپاشی؛ دوس داری لهشون کنی آدما رو زیر چرخ ماشین...
2731
چند ساعت رو اتیش بود.؟.نوش جان

از ساعت ۳ گذاشتیم روی شعله آتیش دیگه ساعتای ۵ گذاشتیم روی ذغالش. هنوزم روی ذغاله. البته این وسط یه نیم ساعت پیش برای پسرم یه ظرف ریختم شامش رو دادم. 

دقیقا منم مرغ و آبگوست مامانمو نمبتونم بپزم

جالبه خیلی هم دقت کردم ببینم مامانم چطوری میپزن منم همون طوری پختم ولی اون طعمی در نمیاد. من خونه خودمون دوست ندارم مرغ بخورم مگه اینکه ته دیگ برنج درست کنم

جالبه خیلی هم دقت کردم ببینم مامانم چطوری میپزن منم همون طوری پختم ولی اون طعمی در نمیاد. من خونه خو ...

آخ گفتی دقیقا منم 

2740