2733
2734

مثلا تولد سالگرد ازدواج روزمادر یا حتی بدون مناسبت 

شوهرشون تاحالا هیچوقت هیچوقت بهشون کادو نداده چجور با این موضوع کنار اومدین

من ۱۱ ساله متاهلم و شوهرم حتی یکبار برام کادو یا حتی یه شاخه گل یه کیک نقلی نگرفته بهشم گفتم گفت من ازین کارا خوشم نمیاد منم خودمو زده بودم به بیخیالی ولس تازگیا حس میکنم یه عقده ای داره وجودمو میگیره 

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔

شوهر منم اصلااااااا تو فاز اینا نیست 

فقط ی بار اونم تولد پارسالم ک هم حامله بودم هم تولدم بود برای اولین بار بهم کادو داد گف هم کادو تولدت هم کادو زایمانت

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شوهر منم اصلااااااا تو فاز اینا نیست  فقط ی بار اونم تولد پارسالم ک هم حامله بودم هم تولدم بود ...

خب ببین شوهر تو یکبار اینکارو کرده شوهر من تو۱۱ سال یکبار اینکارو نکرده کادو زایمان که بماند دوتا بچه هم دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

از لحاظ های دیگه خوبه و فقط همین مشکل داری؟

بهش میگفتی من دوست دارم و با این کارای کوچیک خوشحال میشم و انرژیش به زندگیمون برمیگرده.

خودت هم میتونی گل بخری هرچند وقت یکبار و جلوش ذوقتو نشون بدی که ببینه چقدر خوشحالی شاید نظرش عوض شدش!

شما چطور برای مناسبت ها کادو میگیری؟

برای منم تقریبا همین جوریه.گاهی اوقات پول میداد که امسال گفتم نمیخواد.بد دهنیش اذیتم میکنه که باعث شده خیلی ازش دور بشم چند ماهه رابطه نداریم البته به خواست خودمه.چند روزم هس اتاقمو عوض کردم.کلا خیلی بهش بی علاقه شدم

شوهر منم براش مهم نیس ولی هر ۵ سال یبار یه کیک تولد میگیره که رفع عقده بشه😁

بالاخره ۵ سال یبارو میگیره این اصلاااا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
از لحاظ های دیگه خوبه و فقط همین مشکل داری؟ بهش میگفتی من دوست دارم و با این کارای کوچیک خوشحال میش ...

من اوایل میگرفتم ولی وقتی دیدم اون براش مهم نیس حتی یبار کمربند خریده بودم براش چقدر دعوام کرد که چرا خریدی😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب ببین شوهر تو یکبار اینکارو کرده شوهر من تو۱۱ سال یکبار اینکارو نکرده کادو زایمان که بماند دوتا بچ ...

خب همونم هی من میگفتم تولدمه داد وگرنه اصلا ب چپشم نبود🫤

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
شوهر تو دیگه خیلی دلمرده س😞

میدونی چندوقت استوری یکی از دوستامو دیدم که انگشتری که شوهرش براش خریده بودو گذاشته بود اون لحظه یه حس حسودی وجودمو گرفت خودم از این حس متنفرم ولی دست  خودم نبود به این فکرافتادم که جرا شوهرم اینجوره یعنی من براش هیج ارزشی ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706