2733
2734
عنوان

تولدت مبارک نانازیمممممم.🥹♥️🫂

631 بازدید | 66 پست

https://taw-bio.ir/f/item/video/128fp

تو خیلی برام قشنگیا 

یعنی خیلی برام زیبایی، اصلا تعریف ِ من از زیبایی یعنی وجود تو . . 

میدونی داشتنت مثل جاری بودن مورفین تو رگایِ یه مریض بدحاله؛ نمیگم حالم بده ها اتفاقا خیلی حالم خوبه .. ولی وقتی هستی خوب ترم :)!' 

وقتی هستی حالم بھتره، وقتی هستی آروم ترم، اصلا بودنت یعنی دلگرمی ..‌‌. 

دلگرمیِ زیبایی که به تمام پوچی هایِ دنیا می ارزه برات بھترینارو آرزو میکنم : )!🥺🤍

˺ تولدت مبارك ‹بھترینم› . .️ 

https://taw-bio.ir/f/item/video/128fp

@شیدا_قشنگترین_اسم   تولد مبارک عشقممممممممم.

۱۸سالگیت مبارک🥹

زندگی دقیقا داره جوری می چرخه که من همش سرم گیج میره:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عرررر تولدت مبارک عشقم 😍ایشالا ۱۲۰۰۰ ساله بشی همزاد جونم 🥹😁😘آرزوهات خاطره بشن گل 🥹🦋

@شیدا_قشنگترین_اسم    

⁦هیییی_زندگی سابق 😑🌌⁦(⁠✿⁠ ⁠♡⁠‿⁠♡⁠)⁩دوتا کاربریم پرید بخاطر یه آدم بی شخصیت دروغ گو...ایشالا تریلی از روت رد بشه مارمولک ۲ پا.پیدات هم کنم چوب..‌.(رفیقام بهم درخواست دوستی بدین)🥰.فقط یدونه ی از اسم کاربریم کم شد.پروف جدیده قاتی نکنین😁.زیاد کره کره میکنم از بچگی قراره کلیه هامو بفروشم برم کره با دوستام 😂(به دلیل علاقه شخصی مثل تویی که مثلا دوست داری بری آمریکاو ترکیه و..(برا اونایی که چرت میگن)شما هم خواستین بگین اسمتونو بنویسم با هم بریم تا الان ۹۱نفر تو سایت گفتن 😂😁 فیلم و سریال کره ای تو اون یکی شعبه دوم می‌باشد (هیییی_زندگی_۲)که نی نی یار تعلیقش کرد🤣💔ناشناس https://abzarek.ir/service-p/msg/1506385 حالت خوب نیست بهم بگو من شنونده و دراک خوبیم بهت کمک میکنم دوستی نداری و تنهایی بازم من هستم 🙂❤️رفیق پایه برا تگ کردن تو تاپیای باحال و خفن به جون تو😎😂 درخواست دوستی ارمیا رو بدون سوال قبول میکنم😌🥺💜خیلی سریع با همه صمیمی میشم تو فقط سلام کن 😂🥹عاشققق مو فرفریااااا🥺🥰❤️عاشق دعوام ...میبینم که مدرکو از دل زمین پیدا کردین تونستین تعلیقم کنین 🥹💔 همون دختریم که با این سن هنوز از دیوار صاف می‌ره بالا😂✌️ #ولی صدای حامیم🍃تایپ شخصیتیم هم ENTP(⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)دیگه رسیدی به آخر امضام به اندازه کافی توضیح دادم برات بیا موز بردار برو.😂🍌🤍 تو شناسنامم  هم همچین اطلاعات ارزشمندی نیست 😂

@شیدا_قشنگترین_اسم   واییییی مریییی جوون تولدت مبااارکک، ایشالا مبارگ باشه تولدت و همیشه بهترین باشی و بهترین ها هم برات رقم بخوره گل قشنگ،😍😍😍😍😘😘😘

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤
عرررر تولدت مبارک عشقم 😍ایشالا ۱۲۰۰۰ ساله بشی همزاد جونم 🥹😁😘آرزوهات خاطره بشن گل 🥹🦋 @شیدا_قش ...

چطوری تو اوبی؟

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤

سلام عزیزم خوبیییییی فاطمه جونم ؟! ❤️🌹❤️ ممنونم تگ کردییییی 💖 

@شیدا_قشنگترین_اسم    

سلام عزیزمممم ؟! خوبییییی 🥺❤️ 

ایشاللهههههههه تولد 1,200 سالگیتو بگیری توووووو خوشگلم 🥺😂❤️ 

تولدت مبارک باشههههههههه ❤️😂 تا آخر عمر زنده باشی 🥺😂❤️ 

سلام عزیزم خوبیییییی فاطمه جونم ؟! ❤️🌹❤️ ممنونم تگ کردییییی 💖  @شیدا_قشنگترین_اسم   ...

سلام فدات عزیز دلم.تو خوبی؟

چه قشنگ تبریک گفتی🥹😂💔.

بچه های دیگه هم تگ کنید 

ملکه۷۰ اینارو من تگم خرابه 

زندگی دقیقا داره جوری می چرخه که من همش سرم گیج میره:)
سلام فدات عزیز دلم.تو خوبی؟ چه قشنگ تبریک گفتی🥹😂💔. بچه های دیگه هم تگ کنید  ملکه۷۰ اینارو ...

قربونت برم خوبم عزیزم ❤️ 

😂😂❤️ 

من دوستای مریمو نمی‌شناسم ... 🤦🏼‍♀️😂💔

@ملکه70   سلام عزیزم ، خوبی ؟ 😂❤️ تفلد ی فرشتس 😌😂❤️

2706