2733
2734
سلام دوستان من 15 روز پیش عمل لاپراسکوپی به دیلیل حاملگی خارج از رحم کردم...سمت راست بود...الان یه 5-6 روزیه دردناک سده و حالت تهوع و تب داشتم رفتم سونو گفت یه توده تو همون قسمت دیده میشه بعد رفتم سونو گفتند تست بتا منفیه..یعنی جنین به کل از بین رفته...میگن این توده شاید عفونت باشه و ممکنه چسبندگی ایجاد کنه...بهم قرص مترونیدازول و جنتامایسین دادند..به نظرتون من چیکار کنم..الان یکماهه با این مسئله ی بارداری درگیرم..گاهی میترسم غده ی بد خیم باشه با اینکه عمیل به خاطر حاملگی خارج رحمی بوده...خلاصه هزاران فکر به سرم میزنه......خواهشا بهم کمک کنین شاید اگر عفونتی باشه برای حاملگیی در آینده برطرف شه و مضر نباشه
تامار جان

اصلا فکر بد به دلت راه نده.....به قول خودت 15 روز پیش عمل لاپاراسکوپی داشتی...اگه یه غده بد خیم بود ..در عین عمل اونو می دیدن.....

اگه که عفونت باشه ...با داروها ی پزشک برطرف خواهد شد......اصلا نگران نباش

امیدوار باش.....امیدوارم به زودی بهتر بشی و خدا یه کاکل زری بندازه تو بغلت

هرگز تسلیم نشو...ادامه بده ...به خدا توکل کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تامارا جون

داروی تقویت اسپرم و تخمک و تخمدان و قوای جنسی وغیره......... خیلی زیاد پیدا میشه...از هر کی تو این سایت بپرسی .....راهنمایی میکنه

ولی هنوز دارویی برای تقویت ایمان .سراغ ندارم.....هههههههههههههه مزاح نمودم...ههههه

تنها راهش خودتی......خودتو بشناس......ببین چی از زندگی میخای....نیمه پر لیوانت چی داره؟...........بعد ببین تا حالا خدا صدات کرده؟...دلت برای خدا لرزیده؟..... خدا را گزینه چندم زندگیت گذاشتی......نگو که گزینه اخر خداست؟

اگه اخرین گزینت خداست....پس تو هم باید حالا حالاها توصف وایسی تا نوبتت بشه...چون ممکنه تو هم اخرین گزینه خدا باشی.....

به هر حال تسلیم نشو عزیزم.......خدا پشتتو خال نمیکنه
تامارا جون .منم مشکل شما برام پیش اومد .باور کن دقیقا تا 40 روز درد شدید داشتم .ممکنه بقایای جنین ههنوز باقی مونده باشه و به تدریج دفع بشه .البته من بعد از عمل یک آمپول مخصوص بیماران شیمی درمانی تزریق کردم که دکترم گفتد باعث از بین رفتن و دفع جنین میشه. حتما به یک دکتر با تجربه مراجعه کن . دکتر معینی هم دکتر خوبیه من بیمار ایشونم .