2737
2734
عنوان

حاضرین ایفون دست دوم بخرین؟ و…

94 بازدید | 12 پست

ایفون دار ها یه سوال

من ۲ماه ونیم پیش ایفون ۱۲ دست دوم باسلامت باتری ۸۵٪خریدم

الان شده۸۳ ٪ طبیعیه؟!

روزی ۱ساعت تو اینستام

واتساپ و تل هم هرکدوم زیر یک ساعت 

من دگر سوی چمن هم سرِ پروازم نیست،که پرِ بازم اگرهست دلِ بازم نیست💔ویران شده راه منت معمارنباشد،ویرانه ی مارابگذارید که ویران بماند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم من۱۲دقیق۹ماه داشتم۹۲شد

الان چندماه جمع کردم

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...
عزیزم من۱۲دقیق۹ماه داشتم۹۲شد الان چندماه جمع کردم

یعنی چی جمع کردی؟

من دگر سوی چمن هم سرِ پروازم نیست،که پرِ بازم اگرهست دلِ بازم نیست💔ویران شده راه منت معمارنباشد،ویرانه ی مارابگذارید که ویران بماند...
2740
یعنی چی جمع کردی؟

بانامزدم بهم زدم کلی عکس واهنگ وپیام بود

جمع کردم چشمم بهش نخوره

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...
مثلا اگ سلامت باتری آیفون ب ۱۰ درصد برسه چی میشه؟

۲تا مشکل پیش میاد

اولیش اینه که بدون این که کاره خاصی باهاش بکنی هر روز باید بزنی به شارژ 

دومیش هم این ک دیگه کالای سرمایه ای محسوب نمیشه

ایفون دارایی که پولدارن باتریشون به همین ۸۵میرسه میفروشن جدید میگیرن 

بانامزدم بهم زدم کلی عکس واهنگ وپیام بود جمع کردم چشمم بهش نخوره

اهان ای بابا 😞

مثلا اگ سلامت باتری آیفون ب ۱۰ درصد برسه چی میشه؟

البته ایفون به ۱۰٪نمیرسه😂

برسه به ۷۰دیگه به درد نمیخوره باید باتریش عوضشه

باتریش هم عوض شه برای اونی ک قصد فروش داشته باشه دیکه مفت نمی ارزه

خوشبختانه من اصلا درگیرمارک خصوصادرزمینه گوشی نیستم.

چه برسه به دست دوم.حاضرم هواوی داشته باشم امانوباشه...یک ماه پیش یه گوشی خریدم که کسی نخواد بدزدتش😄یه فامیلامون زمستون پارسال به خاطر گوشی صدمیلیونی اپل نزدیک بودکشته بشه.تیزی گذاشتن بیخ گلوش.گوشی لاکچریشودزدیدن وتماااااام...من اصلا گوشی بازنیستم...اگه بدونین این چندمین گوشیمه روکله تون اسفناج سبزمیشه😅