2737
2734
عنوان

ناباروری بدون علت

215 بازدید | 15 پست

خانوما تورو خدا هرکی میدونه کمکم کنه دوساله اقدامم خودم و همسرم تمام آزمایش ها و چکاپ هارو تو مراکز ناباروری دادیم هردو سالمیم عکس رنگی هم گرفتم با دارو هر ماه حداقل ۴تا فولیکول بالغ از ۲۰تا۲۶دارم بدون دارو یکی ۱۸ ضخامتمم ۸ همه چی خوبه اما بازم نمیشه این ماه دوتا فولیکول ۲۰و دوتا۲۲ داشتم ازادسازی هم زدم اما الان ۵روز ب موعدمه و ۱۰روز از امپول میگذره درد پریودی لک قهوه ای و دوباره دارم پریود میشم چکار کنم؟

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و من یک زنم یک مادر یک عاشق🧡

به حکمت خدا پی بردی؟! 

تا اون بالایی نخواد نمیشه گلم 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب دلیلش اینه که استرس داری عزیزم همه ازمایشا رو دادی ولی ایا میزان استرستم چک کردی؟بسپر به خدا و اقدام کن چیکار داری به بقیش؟مگه چند سالته عجله داری اینقد ؟تو رو خدا نگو بیسو یه سالمع مثلا

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

سقط غیرقانونی نداشتی؟منظورم ازینا که با جون خودشون بازی میکنن .خواهر من سال اول ازدواج باردار شد شرایط نداشت سقط کرد بعدش ده سال دربدر مادرشدن بود بدون هیچ مشکلی ولی نمیشد که نمیشد اینقد این دکتر اون دکتر کرد چه میدونم دعانویس و اینکارا میگفت دعانویس گفته همزاد داری حلش کردم واقعا هم ماه بعدش حامله شد حالا دیگه خدا داند علتش چی بود شاید همون سقط 

خواهشا عقده ای ها ریپلای نکنن حوصله بگو مگو ندارم مرسی اه
سقط غیرقانونی نداشتی؟منظورم ازینا که با جون خودشون بازی میکنن .خواهر من سال اول ازدواج باردار شد شرا ...

نه عزیزم نداشتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خب دلیلش اینه که استرس داری عزیزم همه ازمایشا رو دادی ولی ایا میزان استرستم چک کردی؟بسپر به خدا و اق ...

۲۹سالمه دوسال اقدامم چقد استرس آخه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲۹سالمه دوسال اقدامم چقد استرس آخه

وقتی مشکلی ندارید پس بسپرید به خدا من پیشنهادم اینه اگه نرفتید یه سر پیش طبیب سنتی هم برید،در ضمن هر وقت خدا بخواد دیر نیست من تو ۳۷ سالگیم و نینیم تو سه ماهگی

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

سردی رحم برو طب سنتی

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش
عزیزم اصلاح سبک هم کردی ؟ورزش و پیاده روی ،حذف قند ،مصرف مغزیجات و گرمیجات؟

آره عزیزم همه کاری کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706