2737
2734

ما می‌خواستیم خونمون ویلاییمون رو بازسازی کنیم و از شر مستاجری خلاص بشیم بعد چن سال بریم تو خونه خودمون .اینو بگم که ما خونه خودمون  رو اجاره دادیم و رفتیم یه آپارتمان رهن نشستیم .خلاصه اینکه مستاجرمون کلا آدم نرمالی نبود و هیچ وقت تلفن جواب نمی‌داد این خیلی بی‌احترامی بود ولی خب می‌ساختیم باهاش بعد از یکسال که تصمیم گرفتیم بریم تو خونه خودمون از شش ماه قبلش با رفتن در خونه خبرش کردیم که خونه رو میخوایم دیگه توان اینکه خودمون هم مستاجر باشیم نداریم میخواییم بازسازی کنیم بیایم توش اولا کهخواهش کردیم اگه میتونه زودتر تحویل بده که نداد و گفتیم خب حق داره دوم اینکه تو اینن شش ماه نزاشت یه مهندس ببرین خونه رو ببینه حالا روز تخلیه گفت دوستانه میگم حالا که میخواید خونتون رو خرج کنید میگم که خونه جن داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

تربت ببرید داخلش. تربت امام حسین موکل دار جرعت ندارن بیان

زمان موسی خشک‌سالی آمد. آهوان خدمت موسی رسیدند که ما از تشنگی تلف می‌شویم،لذا از خداوند متعال در خواست باران کن! موسی به درگاه الهی شتافت و داستان آهوان را نقل نمود!خداوند فرمود: موعد آن نرسیده،موسی هم برای آهوان جواب رد آورد!تا این‌که یکی از آهوان، داوطلب شد که برای صحبت و مناجات بالای کوه طور رود. آهو پیش از رفتن، به دوستان خود گفت: «اگر من جست و خیز کنان پایین آمدم بدانید که باران می آید وگرنه امیدی نیست!»آهو به بالای کوه رفت و حضرت حق به او هم جواب رد داد. اما در راهٔ برگشت، وقتی به چشمان منتظر دوستانش نگاه کرد، ناراحت شد! شروع به جست و خیز کرد و با خود گفت:«دوستانم را خوشحال می کنم و توکل می‌نمایم؛ تا پایین‌رفتن از کوه هنوز امید هست!»تا آهو به پائین کوه رسید، باران شروع به باریدن کرد!موسی علیه السلام معترض پروردگار شد،خداوند به او فرمود: «همان پاسخ تو را آهو نیز دریافت کرد با این تفاوت که، آهو دوباره با توکل حرکت کرد و این پاداش توکل او بود!»هیچ‌وقت نا امید نشو،لحظه‌ی آخر، شاید نتیجه عوض شود          «توکل‌ات به خدا»
2738

الکی گفته بابا نترسید

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

قبل از این مستاجر یکی توش بود و حتی طالب خونه بود که بخردش و حتی همسایه روبه روییمون طالب خونست چندین ساله ولی این اینجوری گفت و ما رو ترسونده از خونه منو مامانم  میگیم  دروغ میگه .ولی خب منو و همسرم وا موندیم و ترسیدیم  همسرم میگفت چطور بزارمت خونه تنها بمونی بدم سر کار  .

دروغ گفته

شایدم راست گفته باشه. من سه تا خونه عوض کردم جن باهامه. در قفل میشه باز میشه لوستر تکون میخوره. گهواره تکون میخوره به هر حال هستن. منتهی از دود و بو و ترس انسان تغذیه میکنند نباید بترسید همین. چون کسی ک میترسه اعتقادو ایمانش ضعیفه و از خدا ک دور باشی شیاطین و اجنه بهت نزدیک ترند. 

زمان موسی خشک‌سالی آمد. آهوان خدمت موسی رسیدند که ما از تشنگی تلف می‌شویم،لذا از خداوند متعال در خواست باران کن! موسی به درگاه الهی شتافت و داستان آهوان را نقل نمود!خداوند فرمود: موعد آن نرسیده،موسی هم برای آهوان جواب رد آورد!تا این‌که یکی از آهوان، داوطلب شد که برای صحبت و مناجات بالای کوه طور رود. آهو پیش از رفتن، به دوستان خود گفت: «اگر من جست و خیز کنان پایین آمدم بدانید که باران می آید وگرنه امیدی نیست!»آهو به بالای کوه رفت و حضرت حق به او هم جواب رد داد. اما در راهٔ برگشت، وقتی به چشمان منتظر دوستانش نگاه کرد، ناراحت شد! شروع به جست و خیز کرد و با خود گفت:«دوستانم را خوشحال می کنم و توکل می‌نمایم؛ تا پایین‌رفتن از کوه هنوز امید هست!»تا آهو به پائین کوه رسید، باران شروع به باریدن کرد!موسی علیه السلام معترض پروردگار شد،خداوند به او فرمود: «همان پاسخ تو را آهو نیز دریافت کرد با این تفاوت که، آهو دوباره با توکل حرکت کرد و این پاداش توکل او بود!»هیچ‌وقت نا امید نشو،لحظه‌ی آخر، شاید نتیجه عوض شود          «توکل‌ات به خدا»

مستاجرتون اصلا نرمال نبوده . 

خونه رو نگاه کن چیزی نمونده باشه حتی یه دونه برنج . بریز بیرون بره. جن نداره ولی سیاهیشو حس میکنم ک از اول نبوده . 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
مستاجرتون اصلا نرمال نبوده .  خونه رو نگاه کن چیزی نمونده باشه حتی یه دونه برنج . بریز بیرون ب ...

یعنی چی بیشتر توضیح بدید 

من میگم کلا مشکل از خودشون بوده من همیشه حی خوب گرفتم وقتی رفتم توش ولی این چیزایی تعریف میکنه که میمونم 

2706