2737
2734

قبلا یه شناسه کالا میدادن موقع تحویل بسته میدادیم بهشون.چند روز پیش یه چیزایی سفارش دادم ،شناسه نداده هیچ.بلکه یه لینک‌ رهگیری پستی گذاشته که پیگیر باشم ،اونم کارنمیکنه؟؟چجورباس؟کسی خبر داره؟

خدایا خودت حفظش کن🙏

من هفته پیش سفارش دادم اما کد تحویل داد

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از دی.جی کالا سفارش ندادم

ولی از یه آنلاین شاپ خرید داشتم

کد رهگیری که بهم داده بودنو وقتی وارد میکردم تو همون حالت تولید بارکد پستی مونده بود نزدیک یه هفته

ولی امروز به دستم رسید

سایتشون مشکل پیدا کرده فکر میکنم

از باسلام هم دیروز سفارش دادم

همچنان تو حالت تولید بارکد پستی مونده 

خود باسلام گفتش اختلال ایجاد شده

ممکنه سفارشتون با تاخیر به دستتون برسه

واسه خوب کردن حال آدما لازم نیست حتما دکتر باشی؛ یه ذره مهربون باشی کافیه:)
2742
خب اون شناسه کالا با اون رهگیری پستی فرق داره اینو اداره پست باید بیاره ،اون قبلی هارو از مامور دی ...

اره احتمالا،ده ساله از دی جی کالا سفارش میدم این اولین باره

خدایا خودت حفظش کن🙏
2740
اره احتمالا،ده ساله از دی جی کالا سفارش میدم این اولین باره

من دارو سفارش میدم میدن پست بیاره برام منم بار اول نمی‌دونستم چطوری جریان حتی بازه زمانی چند روزه برای تحویل داشت ساعت دقیق نداشت ، برگشت خورد ☹️شما حواستون باشه به پستتون

من دارو سفارش میدم میدن پست بیاره برام منم بار اول نمی‌دونستم چطوری جریان حتی بازه زمانی چند روزه بر ...

اره ازشنبه تا سه شنبه زده،مشخص نکرده چه روزی،احتمالا بخاطر اون چسب هاست.

خدایا خودت حفظش کن🙏

یه سری جنسا از طرف دی جی کالا فرستاده نمیشه مستقیم از طرف خود فروشنده ارسال میشه .جنس شما احتمالا اینجوری بوده

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه